Evinde oturup Hayatı benimle Dolu Dolu yaşamak isteyenler ^^Bayanlar^^

C
Merhaba bayan arkadaşlar Yurt dışınta olup yada Suriyeli olupda evlenmek isteyen bayanlar benimle hayatı dolu dolu yaşamaya varsanız ben burdayim sizi bekliyor olacagim işi gücü olan bi insanim çalışmayi seviyor ama benimle evlenecek olan bayani çalıştırmayi düşünmüyorum evinin hanımı olsun istiyorum hatta çoçuk yapmayi planliyorsa ona bile varım ama biraz yanıma yakışır güzel bi bayan olsun kriterlerim beyaz tenli olması Renkli gözlü olursa tatıntan yenmez zaten bide fizigi düzgün olursa sevinirim bütün kadınlar tabiii birer cicekdir ama ben biraz zayif olsun istiyorum tabiki cokta zayif değil umarım aradığım kişiyi burada bulurumda bende evimi yuvamı kurarım inş Ve bi dipnot daha Evlendiğim zaman bizimkilerin bana sözü var Denize yakın bi yerde Dublesk bi ev yaptıracaklar bi ömür boyu orada yaşıycağım birini ariyorum şimdilik saygilar ve sevgiler ve beni dinlediğiniz içinde ayrıca tşk ederim
Dipnot tabiki konunun yeri yurt dışı olduğu için buraya yazdım bu dediklerimden Türk vatandaşlarindan biride olur bide boyla kiloyu yanlış yere yazmışım kusura bakmayın

Yaş (Age)
35
Boy (size)
85
Kilo (weight)
1.78
Eğitim (education)
  1. lise
  2. Lisans
Meslek (Job)
  1. memur