Evlenmek İsteyen Suriye’li bayanlarla nasıl iletişim kurulur?

  • Başlatan ad@min
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 0
  • okunma 632
ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
Suriyede vuku bulan iç savaştan dolayı ülkelerini terk etmek zorunda kalarak Türkiye’ye sığınan suriyeli kadınlarla tanışmak arkadaş olmak,evlenmek ve yeni bir hayat kurmak isteyenler...

Suriyeli bekar ve dul bayanlarla tanışarak geleceğe dair hayatı paylaşmak onların yaralarını sarmak, yaşadıkları kötü günleri unutturmak isteyenler evlilik ilanı vererek suriyeli bir bayanla tanışa bilirler.

EVLENMEK İSTEYEN SURIYELI BIR BAYANLA TANISIN

Evlenmek isteyen, Suriyeli bayanla arkadaş olmak ve tanışmak isteyenler Suriyeli kadınla evlilik katogorisine mesaj yazmaları veya ilan oluşturmaları gerekmektedir. Verdiğiniz ilan içeriğinde kendiniz hakkında detaylı bilgiler vermeye özen gösterin. Resminizi yükleyin (resimli profiller her zaman daha çok ilgi görmektedir)

Arayışta olan erkekler evlilik ilanınız içersin de muhakkak kendinizi iyice tanıtın, nasıl bir hayat sütdürdüğünüzü veya vaat ettiğinizi anlatın, yaptığınız işi, fiziksel özelliklerinizi de yazmayı unutmayın. Ayrıca Bulmak istediğiniz Suriyeli bayan hakkında da bilgi verebilirsiniz.

Tabi Dikkatli olmanız gereken hususlar da var. Bunu fırsat bilip Suriyeli bir kadınla tanıştırma vaat’i vererek para koparmak isteyen sahtekarlara da asla inanmayın ve Para falan göndermeyin.

anlasmalievlilik.com sitesi olarak bizim sizlere tavsiyemiz Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar ile telefon numarası ,adres gibi diğer iletişim bilgilerinizi vermeden sitemiz üzerinden mesajlaşarak kişiyi iyice tanımanız ve belli bir güven ortamı oluştuktan sonra yüz yüze görüşme sağlamanızdır.
 
Üst