Evlilik nedir?

• Başlatan ad@min
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 4
  • okunma 425

Okunuyor :
Evlilik nedir?

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Bir kere evlenmek ödev, iki kere evlenmek eğlence, üç kere evlenmek çılgınlıktır. - Hollanda atasözleri

Erkek karısının söylemediği her sözcüğü anladığı andan itibaren gerçekten evlidir. - Alfred Hitchcock

Erkek yorulunca evlenir, kadın meraktan ama sonuç değişmez. İkisi de hayal kırıklığı yaşar - Oscar Wilde

Erkeklerin aklı ev kadınını arar, kalbi ve hayal gücü ise hafif kadınların peşindedir. - Goethe

Evlenme davaya benzer ; mutlaka memnun olmayan bir taraf vardır. - Honoré de Balzac

Evlenmek, haklarını ikiye bölmek ve görevlerini ikiye katlamak demektir. - Arthur Schopenhauer

Evlenmenin iyisi olur ama kusursuzu olmaz. -François de La Rochefoucauld

Evliliğin, her şeyi kemiren bir canavarla bıkıp usanmadan boğuşması gerekir: Alışkanlık. - Honoré de Balzac

Evlilik bir bardak taze süt için evde inek beslemeye benzer. - Oscar Wilde

Evlilik bir kale gibidir. Dışarıdakiler oraya girmek için, içindekiler de dışarı çıkmak için uğraşır dururlar. - Tayland atasözü

İyi bir koca geceleyin ilk uyuyan, sabahleyin de son kalkan kişi olmamalıdır. - Honoré de Balzac

Kadın kocasını daha az sevmeli fakat daha çok anlamalı, erkek karısını daha çok sevmeli fakat anlamamaya çalışmalıdır. - Oscar Wilde

Karım ve ben yirmi yıl mutlu yaşadık. Tanışana kadar. – Rodney Dangerfield

Karşı cinsten iki yetişkin şahıs arasında cinsel organlarını karşılıklı olarak kullanma konusunda yapılan bir sözleşmedir. - Immanuel Kant

Mutlu evliliğin sırrı , henüz bir sırdır. – Henny Youngman

Sizce evlilik nedir?

esraa

esraa

Üye
Gold
Kadın
insanlar yüzyıllardır hem evlenip, hem de neden evlendiğini merak ediyorsa bilimsel bir araştırma yapılması gerekir.

Rakıliçe

Rakıliçe

Üye
Lgbti
Ben bu siteyi çözemedim mesajlara cevap veremiyorum :))) cahillik başa bela.