Evlilik sonrası aşkınızı gençleştirmenin etkili yolları nedir?

Günlük yaşamdaki zorluklarla mücadele eden çiftler, evli olarak mutlu bir yaşam kurmak için gereken çabayı pek göstermezler. Ve böylece ilk günlerdeki kıvılcım hayatınızdan yavaş yavaş söner,

İşte evlilik hayatınızdaki bu kaybolan kıvılcımı geri getirmeniz için birkaç ipucu

1: Duygularınızı ifade edin
İçsel duygularınızı eşinize ifade etmekten kaçınmaya başlar başlamaz evliliğinizdeki romantizm katlanarak azalır. İlişki, sürekli beslenmeye ve bakıma ihtiyaç duyan bir bebek gibidir. Diğer yarınızla ilgili çekici bulduğunuz şeyler hakkında etkileyici olun.
Acele edin, eşinize biraz sevgi gösterin ve onun hakkında gerçekte ne hissettiğini ifade et.

2. Çekici görünmek için çaba gösterin
:Kayıp romantizmi yeniden canlandırmanın, partneriniz için en iyisini aramaktan başka yolu yoktur. Eşinizin sizinle ilgili çekici bulduğu şeyleri zihinsel bir şekilde not edin; en iyi şekilde bakmak ve eşinizi eğlendirmek için üzerinde çalışmanız gereken şeylerin kullanışlı bir planına sahip olacaksınız.

3. Ona sürpriz yapın:
Şüphe yok ki, hepimiz sürprizleri seviyoruz, özellikle de sevdikleriniz tarafından. Bunu daha önce yapmadıysanız, şimdi yapın!

4. Romantik bir tarih planlayın:
Pahalı bir hediyeyi tercih etmeyin, onun için gerçekten önemli olan küçük, düşünceli hareketlerle şaşırtın. Randevu alın, bir kez daha özel hissetmesini sağlayın. Görüyorsunuz, sadece bir hamle yapmak zorundasınız ve romantizm yeniden yüzeye çıkacak.

5. Ona daha sık dokunun:
Buna başlamadan önce, aşk ilginiz samimi bir dokunuşla size sevgisini gösterdiğinde midenizde kelebekler ilk gördüğünüz anı hatırlamanız gerekir.

Şimdi bu kıvılcımı geri getirmeye ve evliliğinizi yeniden icat etmeye odaklanın.

Ne zaman istersen sevgini göster, mutfakta işe gitmeden önce takas ettiğin öpücükle ya da güne başlamadan önce şefkatli bir kucakla. Baştan çıkarma ve şefkatle yapmayı seçebilirsiniz ve yakında hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

6. İletişim
Eh, bu olmadan, sağlıklı bir ilişki kurulamaz.

İletişim, mutlu bir ilişkinin bel kemiğidir. Kelimeler, özellikle sağlıklı bir evlilik iletişimi için daha güçlüdür.

Sağlıklı evlilik iletişimi için bazı temel kurallar getirin. Siz ve eşinizin, ilişkinizdeki suçluyu aramadan ,birbirlerinizi suçlamadan, alay etmeden,küçümsemeden ve Herhangi bir kınamadan yoksun, açık, dürüst ve serbestçe akan bir sohbet edin.
 
Ç

çömnbvcx

Üye
Kadın
Şehir
BOLU
ve bir de çocuk yapmayın ı eklemek gerek. çocuk doğunca bütün ilgi çocuğa sarfediliyor, eşler birbirini unutuyor. yine de ben çocuk olması taraftarıyım.
 

Benzer konular...

ad@min
mesaj
4
okunma
570
anlasmalievlilikgay
anlasmalievlilikgay
ad@min
mesaj
0
okunma
438
ad@min
ad@min
mesaj
0
okunma
535
ad@min
ad@min
ad@min
mesaj
0
okunma
439
ad@min
Üst