Evlilik teklifi mekanları

  Hayatınızı biriyle birleştirmeye karar verdiğiniz zaman bu yolun ilk ve en önemli adımlarından birisi hiç şüphesiz ki evlilik teklifi. Yıllar sonra bu anları en güzel bir şekilde hatırlamak ve arkadaşlarınıza örnek olabilmek için bin bir türlü fikir üretebilirsiniz.

  Hem müstakbel eşinizin kalbini bir kez daha kazanmak için hem de hayatınız boyunca hatırlayacağınız muhteşem anılar oluşturmak için önerilerimize kulak verin!
  Bunları yapın
  • Fikriniz kişisel ve tamamen size özel olmalı.
  • Yapılacak organizasyon sevgilinizin zevklerine göre tasarlanmalı. Neleri sever, neler onun için sürpriz olur?
  • Özel olabilmesi için günlük rutininizden farklı bir yol izlemelisiniz.
  • İşin içine mutlaka romantizm katmalısınız! (Burası önemli!)
  • Bütün duyulara hitap etmelisiniz. Kokular, müzikler, yiyecekler…
  • Klişeleşmiş “Benimle evlenir misin, eşim olur musun” gibi cümleler yerine içinizden gelen kelimeleri kullanmalısınız.
  Bunları yapmayın!
  • Eğer samimi bir ortam istiyorsanız, herkese açık alanları kullanmayın.
  • Özel bir an olduğu için kesinlikle günlük kıyafetlerinizi tercih etmeyin, kendisi için özel olarak hazırlanın.

  Aşıklar Çeşmesi (Roma)​

  Dünya’nın en romantik noktalarından biri olan Aşıklar Çeşmesi, evlilik teklifiniz için mükemmel bir nokta olabilir. Sevgilinizin hiç beklemediği bir anında önünde diz çökerek yapacağınız ilan-ı aşk hamlesine bütün Roma halkı tarafından alkışlacağına hiç şüpheniz olmasın. Evlilik teklifiniz kabul edilirse (bu atmosferde kim hayır diyebilir ki?) çeşmenin içine birlikte bir bozuk para atabilirsiniz. Böylelikle hem aşkınızı mühürler hem de bir gün Roma’ya birlikte döneceğinizin sözünü vermiş olursunuz…

  Hotel Relais Fontana Di Trevi​

  Roma’daki dünyaca ünlü Aşıklar Çeşmesi’nin yanıbaşında bulunan otel, romantik terası, eşsiz manzarası ve rahat odaları ile Roma konaklamalarınızda ilk tercihlerinizden biri olacak.

  Abant Gölü​

  Sonbaharın Abant’ı binbir renge boyadığı o büyülü zamanlarda yapacağınız bir evlilik teklifi ile sevgilinize ne kadar aşık olduğunuzu gösterebilirsiniz. Nasıl mı? Haftasonu kaçamağı olarak düzenleyeceğiniz iki günlük Abant geziniz sırasında, gölün etrafında yürüyüş yaparken ufka bakın ve şöyle diyin: “Bu manzaraya, hayatım boyunca seninle bakmak istiyorum”. Evet cevabı alacağınızı garanti ediyoruz.

  Eyfel Kulesi​

  Paris’te Eyfel Kulesi’nin altında yapacağınız sürpriz evlilik teklifiyle herkesi aşkınıza ortak olmaya davet edebilirsiniz.

  Deniz feneri​

  Deniz Fenerlerinin asıl amacı gemilerin yolunu bulmasına yardımcı olmaktır. Böyle bir amaca hizmet eden mekanı, evlilik teklifiniz için seçerek, sevgilinize hayatınız boyunca birbirinize yol göstereceğinizin sözünü verebilirsiniz. Ne kadar da romantik, değil mi?

  En sevdiği grubun konseri​

  Sevgilinizin en sevdiği grup şehrinize mi geliyor? İşte size, uzun zamandır beklediğiniz evlilik teklifiniz için mükemmel bir fırsat. Bu fırsatı iki şekilde değerlendirebilirsiniz. Ya grupla iletişime geçerek onlara bu harika planınızdan bahseder ve sevgilinizin en sevdiği şarkıyı ona armağan etmelerini isteyebilir ya da grubu arka planda tutarak kendi yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz, seçim sizin.

   

  Benzer konular...

  ad@min
  • Makale
  mesaj
  0
  okunma
  110
  ad@min
  ad@min
  • Makale
  mesaj
  0
  okunma
  189
  ad@min
  ad@min
  mesaj
  0
  okunma
  88
  ad@min
  ad@min
  • Makale
  mesaj
  0
  okunma
  87
  ad@min
  ad@min
  • Makale
  mesaj
  1
  okunma
  57
  alicaanklc
  alicaanklc
 • Şehir
  abant evlilik teklifi paris roma
 • Üst