GAY BİRİ İLE ANLAŞMALI EVLİLİK

EYLÜL97

EYLÜL97

Üye
Kadın
SELAMLAR LÜTFEN AÇIKLAMAYI İYİ OKUYUN:
İSTANBUL'DA YAŞIYORUM 28 YAŞINDAYIM
AİLE BASKISI GÖREN GAY BİRİ İLE ANLAŞMALI EVLİLİK YAPMAK İSTİYORUM
GEREKLİ GÜNLERDE AİLE ZİYARETLERİNE AÇIK OLMASI GEREKİYOR
AİLESEL OLARAK HER ŞEY YOLUNDA BİR EVLİLİK İZLENİMİ VEREBİLECEK KİŞİLER VE GERÇEKEN BÖYLE BİR EVLİLİK YAPMAK İSTEYENLER YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM

Yaş (Age)
28
Boy (size)
167
Kilo (weight)
58
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. ticaret
K

Kaan32

Üye
Erkek
AİLESEL OLARAK HER ŞEY YOLUNDA BİR EVLİLİK İZLENİMİ VEREBİLECEK KİŞİLER VE GERÇEKEN BÖYLE BİR EVLİLİK YAPMAK İSTEYENLER YAZARSA ÇOK
AİLESEL OLARAK HER ŞEY YOLUNDA BİR EVLİLİK İZLENİMİ VEREBİLECEK KİŞİLER VE GERÇEKEN BÖYLE BİR EVLİLİK YAPMAK İSTEYENLER YAZARSA ÇOK SEVİNİRİM
Konuşalım, aile konusunda katılıyorum. Her ne kadar Özgür bir alan olsada aileye mahçup olacak hareketlerden kaçınmak gerekecek. Sosyal yaşamda dikkatli olmak önemli kritik benim için. Uygunsa görüşelim

M

Mert_istanbul

Üye
Erkek
İstanbul'da yaşıyorum aile ziyaretleri dışında görüşmeyeceksek bana uyar.. gay değilim.. hetero görünümlüyüm doğal olarak :) memurum ... bir kaç yıl içinde de boşanmamız gerekir..

EYLÜL97

EYLÜL97

Üye
Kadın
Konuşalım, aile konusunda katılıyorum. Her ne kadar Özgür bir alan olsada aileye mahçup olacak hareketlerden kaçınmak gerekecek. Sosyal yaşamda dikkatli olmak önemli kritik benim için. Uygunsa görüşelim
Özelden yazar mısın mümkünse
istanbul'da yaşıyorum aile ziyaretleri dışında görüşmeyeceksek bana uyar.. gay değilim.. hetero görünümlüyüm doğal olarak :) memurum ... bir kaç yıl içinde de boşanmamız gerekir..
Özelden yazar mısın