Arıyor Geçici bir süre evlilik

E

eegemenn

Üye
Erkek
Merhaba ben Egemen 31 yaşında işinde gücünde gay(dışarıdan tamamen hetero görünümlü) bir bireyim aile baskısından dolayı evlenip bir iki sene aynı evi paylaşabileceğim tercihen lezbiyen olursa daha iyi olmakla beraber hetero bir bayan da olabilir her şey usulüne göre olmalı nişan nikah vs.
benim durumumda olan aseksüel lezbiyen vs. Bayanların mesajlarını bekliyorum
Not: istanbul da olması tercih sebebi.

Boy
185
Kilo
76
Eğitim
lise
Meslek
serbest
payitaht108

payitaht108

Üye
Erkek
Ben sizs özelden yazmıştım, Siz düşünürmüsünüz Anlaşmalı olarak evlenmeyi, Ben Eşcinsel değilim kesinlikle ama cinsellikle ilgili konularda baskı yapmaö ve kesinlikle ısrarcı da olmam, Fakat kadınlığınıza has muhabbetinizi, şefkatinizi ve arkadaşlkğınızı beklerim, ilginizi beklerim şartşarı konuşabiliriz düşünürseniz, özellikle göstermelik olması da önemli

L

Leyla

Üye
Kadın
Merhaba ben Egemen 31 yaşında işinde gücünde gay(dışarıdan tamamen hetero görünümlü) bir bireyim aile baskısından dolayı evlenip bir iki sene aynı evi paylaşabileceğim tercihen lezbiyen olursa daha iyi olmakla beraber hetero bir bayan da olabilir her şey usulüne göre olmalı nişan nikah vs.
benim durumumda olan aseksüel lezbiyen vs. Bayanların mesajlarını bekliyorum
Not: istanbul da olması tercih sebebi.
Merhaba özelden yazarsanız bende sadece dışarıya normal bir evlilik olarak gösterdiğim anlaşmalı evlilik istiyorum