Geçim sıkıntısı çekerim diye evlenmeme izin vermiyorlar

• Başlatan sevdalı
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 26
  • okunma 892
YalnizAdam

YalnizAdam

Üye
Erkek
İki taraf da birbirini çok seviyorsa ve bu durumu kabulleniyorsa evlenin tabi bu kimi ilgilendirir ama ileride bu konuda şikatet etme hakkınızın olmayacağını da bilin. En fazla boşanırsınız ne olabilir ki?
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Yalnız yoksulluk içinde lütfen çocuk yapmayın
Çocuk olmadiktan sonra evlenmenin ne anlamı var ? Paran yoksa evlilikle ne isin var ?

PhD

PhD

Üye
Kadın
Çocuk olmadiktan sonra evlenmenin ne anlamı var ? Paran yoksa evlilikle ne isin var ?
Maddi durumlarını düzelttikten sonra çocuk yapabilirler. Türkiye'de yaşadığımız düşünülürse birbirini seven iki insan birlikte yaşamak için evlenmek durumunda kalabiliyorlar malesef. Bu nedenle evlenmenin bir anlamı oluyor.

YalnizAdam

YalnizAdam

Üye
Erkek
Daha önce evlendiniz mi bilmiyorum ama ben daha önce 1 evlilik yaptım. Evimize giren maaş toplamı asgari ücretin 7 kati olmasına rağmen bazen biz bile maddi konular yüzünden kavga ettiğimiz oluyordu. Adam geçim sıkıntısı yaşıyorum diyor. Siz bosverin evlenin diyorsunuz 😁😁 ben bu kadınları anlamıyorum ki hem fakir koca istemezler hem de fakirim diyene evlen gitsin derler 😁 Adamı kadının dirdirindan öldürmeye mi niyet ettiniz anlamıyorum ki 😁😁

PhD

PhD

Üye
Kadın
Daha önce evlendiniz mi bilmiyorum ama ben daha önce 1 evlilik yaptım. Evimize giren maaş toplamı asgari ücretin 7 kati olmasına rağmen bazen biz bile maddi konular yüzünden kavga ettiğimiz oluyordu. Adam geçim sıkıntısı yaşıyorum diyor. Siz bosverin evlenin diyorsunuz 😁😁 ben bu kadınları anlamıyorum ki hem fakir koca istemezler hem de fakirim diyene evlen gitsin derler 😁 Adamı kadının dirdirindan öldürmeye mi niyet ettiniz anlamıyorum ki 😁😁
Sadece sevginin paradan daha önemli olduğunu düşünüyorum. Hayatım boyunca da karşımdaki kimsenin parasına bakmadım, karakterine önem verdim dolayısı ile herkesin hayatı ve hayata bakışı farklı. Ben evlenmesini savunurum siz evlenmemesini. Hayatını ve yaşayacağı şeyleri bilen kişi ise kendisi dolayısı ile bizim konuşmamız boşuna oluyor.:D

Sinan Tekdemir

Sinan Tekdemir

Üye
Maalesef günümüz evlilikleri para olmadan yürümüyor. Aşk da bir yere kadar. Ama ben de çalışır eşime destek olurum dersen başka