Dikkat! Gel bize katıl bize (tanışma kaynaşma)

Okunuyor :
Dikkat! Gel bize katıl bize (tanışma kaynaşma)

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
1 kilo altın yani haklısın :) düşünücez hep birlikte buluruz bir yol
kesinlikle vanilyali kek bulmamız lazım yoksa benim büyük kardeşle cok uğraşacam gibi miras konusunda zaten yok o deil bana ayaklarina sıktıracak haberi yok akıllının =) ama öncelikli hedefim tatli dil tabiki
cruelking insanlar kendi umutlarını kendileri yaratır kardeşim ben o kafadayim = )),
VanilyaLi kek dipnot sıfır araba aldım şuan bizimkilerin adına evlenince onuda bana verecekler =) oda nerden baksan şuan 125 bin eder illa konuşturacan beni haa şimdi kızlar benim icin değil param için bana gelecekler =) )

cruelking

cruelking

Yasaklı
Üye
valla arkadaşim öyle oldu aslında benim tek sorunum formalite evlilikte deil beni gercekten sevebilecek birini ariyorum Şevkate sevgiye hasret kalmış biriyim ailem tarafindan cünkü ama ailem'de alacagim bir kısım şeyler var onlarıda miras' birakmak istemiyorum evlenmeden vermeyiz diyorlar bende daha henüz beni gercekten sevecek birini bulamadım ama alacagim 1 kiLo altinida almak istiyorum şimdiden = ) nasıl bir yol izlemeyelim acaba :D
Aradigini bulursun inşallah kardeşim. Ama sana şunu itiraf etmeden geçemeyeceğim. Gidip görüştüğüm dahil çoğu insanda sevgi şevkat verebileni göremedim. Heves kırmak olarak düşünme ama beklentiyi yüksek tutma nacizhane tavsiyem

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
işte ben biraz beklentiyi yüksek tutuyorum kardeşim ama dedigin gibi öyle insanlar maalasef kalmamış herkes paraya bakıyor bu devirde gecen ay 3 kişiyle cıktım 3'de kısa vade sürdü maalesef istedigim elektirigi alamadım yoksa dışartada kız cok bulursun evlenirsin ama evlenmek icin evlenirsin sadece bende onu istemiyorum ki zaten bakalim artık hakkımızda hayırlısı olsun diyelim demi ama

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
E yazdık bunu sabah okumadın mı ne demiş mevlana dedemiz gel ne olursan gel :) paramada gelsen bana da gelsen para yoksa zaten ne sen varsın ne de ben :)
sesli güldüm kardeşim buna dogru diyorsun parasız da hayat gecmez ama bende hayatımızı güzel gecirecek kadar para var çok şükür bana gelen hayatını yaşar zaten önce kısa vade ister mesela 6 ay sonra bi bakmışsın 6 yıl olmuş =))