Dikkat! Gel bize katıl bize (tanışma kaynaşma)

Okunuyor :
Dikkat! Gel bize katıl bize (tanışma kaynaşma)

S

Sarp Dede

Üye
Erkek
hayırlısı inşallah abicim. Benim pek o işlerde gönlüm yok ama siz gençsiniz yakışır.
Umarım düzgün bir talibin olur da o işi halledersin :)

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
Kesinlikle kardesim hakkimizda hayirlisi artik bizimkilerin 3 lafin 2 si evlen evlen kardesim belki ben evlenmek istemiyorum allah allah

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
Hic sorma ya tamam gonul ister ki anlasabilecegim biri olsun evleneyim ama olmayinca olmuyor maalesef

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
Aynen oyle baskanim mesela bizimkilerden alacagim seyler var evlenmeden alamiyorum uzerime varmi boyle birsey ya yok yani evlensem zaten krallar gibi yasiycam hayatima dur bakalim hem test etmis oluruz bizimkileri bakalim dediklerini yapacaklar mi yapmayacaklar mi

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
Benim tlf nu ellerine bile alamazlar 😁😁 yakarim pederin lafina bak balkonlarda kiz dolu birini ayarlayamiyon diyo tovbe yarabbi sanki kizlarda beni bekliyor aman cilgin gelsinde bizi alsin diyee 😎😎

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
Iste isin kotu tarafi ben anaci da babacida degilim cunku her evde bitane ot bitmez olur ya bizdekilerde ilk goz agrilari olan benim buyuk kardes dusun bak abi bile demiyorum ki demem de zaten ben alacagimi alacam isimi gucumu kuracam evimi filan dizecekler oyle yani herseyi anne yapacak ama ben uzak olabildigim kadar uzak duracam

S

Sarp Dede

Üye
Erkek
ikinci tercihin anacım sen niye bulmuyorsun ben görücü usulü de evlenirim demek cankuşum.
at topu arasın güzel bi kısmet yavrucuğuna 1..

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
Yok baskan o konularda yetegini neyse bakalim artik hakkimda hayirlisi ama tabiki bende yanlarindan kurtulmak istiyorum artik