Dikkat! Gel bize katıl bize (tanışma kaynaşma)

Okunuyor :
Dikkat! Gel bize katıl bize (tanışma kaynaşma)

cruelking

cruelking

Yasaklı
Üye
işte ben biraz beklentiyi yüksek tutuyorum kardeşim ama dedigin gibi öyle insanlar maalasef kalmamış herkes paraya bakıyor bu devirde gecen ay 3 kişiyle cıktım 3'de kısa vade sürdü maalesef istedigim elektirigi alamadım yoksa dışartada kız cok bulursun evlenirsin ama evlenmek icin evlenirsin sadece bende onu istemiyorum ki zaten bakalim artık hakkımızda hayırlısı olsun diyelim demi ama
Tabiki hayırlısı olsun bizde yardımcı oluruz. Biz burda büyük bir aile olacagiz eminim.
Bulmakta bi sıkıntı yok dediğin gibi önemli olan anlaşma

S

Sarp Dede

Üye
Erkek
sesli güldüm kardeşim buna dogru diyorsun parasız da hayat gecmez ama bende hayatımızı güzel gecirecek kadar para var çok şükür bana gelen hayatını yaşar zaten önce kısa vade ister mesela 6 ay sonra bi bakmışsın 6 yıl olmuş =))
Abicim baktık olmuyor kadına kıza veda eder bir çiftlik kurar hep berber yaşarız aradığımız insan değill mi ben gidicem çanakkaleye bakarım ordan san da bir yer takma kafana . Ama biliyorum kadınsız olmaz haklısın...

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
aynen arkadaşlar sıkıntı yok bulamazsak da önemLi değiL canımız sağolsun deriz artık ne yapak

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
Abicim baktık olmuyor kadına kıza veda eder bir çiftlik kurar hep berber yaşarız aradığımız insan değill mi ben gidicem çanakkaleye bakarım ordan san da bir yer takma kafana . Ama biliyorum kadınsız olmaz haklısın...
aynen kadınsız bir hayat düşenemiyorum maalesef bende = )) zaten sevmeye sevilmeye hasret kalmışım

S

Sarp Dede

Üye
Erkek
Çayı koyarken aklımdan geçti az önce bilmeden Atasözü gibi bişey yazdım ben onu arıyorum modern atasözü valla