Dikkat! Gel bize katıl bize (tanışma kaynaşma)

Okunuyor :
Dikkat! Gel bize katıl bize (tanışma kaynaşma)

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
Lgbti
iki sohbetin belini kıracak adam kalmamış bee bayanlar nerde acaba ,))

S

Sarp Dede

Üye
Erkek
cruelking dedem kusura bakma ben artık siteye girmeyeceğim ama sana CilginTurk* ve admin arkadaşımıza ayıp olduğunu düşündüm ve bir veda mesajı atmaya karar verdim ondan şu anda buradayım. sizleri sevdim de çok yalan dolan bana göre değil bulamadım istediğim ortamı
paranoyak tarafım tuttu ne size ne kendime zarar vermemek adına böyle bir karar aldım. Ama dualarım sizlerle kardeşilerim umarım çok başarılı olursunuz. Kalın sağlıcakla sizleri seviyorum.

C

CilginTurk*

Yasaklı
Üye
Lgbti
cruelking dedem kusura bakma ben artık siteye girmeyeceğim ama sana CilginTurk* ve admin arkadaşımıza ayıp olduğunu düşündüm ve bir veda mesajı atmaya karar verdim ondan şu anda buradayım. sizleri sevdim de çok yalan dolan bana göre değil bulamadım istediğim ortamı
paranoyak tarafım tuttu ne size ne kendime zarar vermemek adına böyle bir karar aldım. Ama dualarım sizlerle kardeşilerim umarım çok başarılı olursunuz. Kalın sağlıcakla sizleri seviyorum.
oldumu baskan simdi boyle bizde seni sevdik bi yere kacma kal buralarda iki sohbetin belini kiralim tamam kizlari uc kagitci olabilir ama sohbet mi etmeyek

S

Sarp Dede

Üye
Erkek
Bir de admin arkadaşım bu mesajımı okursanız. Sizden bir ricam olacak
eğer mümkünse benim yazdığım mesajları ve açtığım başlıklarıkaldırabilirseniz çok iyi olur. Ama üyeliğimiz tabi sizde uygun görürseniz silmeyinlütfen . Kız pıtırcık ozge sana dua edicem Allah sana kırıkkaleye bir damat yollayacak hiç merak etme :)