Gerek çocuk gerekse çevre baskısı yüzünden evlenmek istiyorum

• Başlatan Selda2222
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 45
  • okunma 2K
  • Şehir etiketle
    denizli

Okunuyor :
Gerek çocuk gerekse çevre baskısı yüzünden evlenmek istiyorum

K

King07

Üye
Erkek
güzellik bekliyorum seni buralarda unutma beni burda tek bırakma bak sen varsın diye kimseyede yazmıyorum ben haa =))

Selda2222

Selda2222

Üye
Kadın
geldim geldim harbi haa özge kim yanlış yazmışım ben orada pardon şuan bi sizinle görüşüyorum ben burda bide ankarali olan arkadaşla ama oda kanimiz yanii kanki takılıyoruz =) aynen yine saatlerii tutturamadık dün bende geziyordum bakalim bugün tutturabilecez mi ??
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

yanlız kıskandın mi sen galiba =)) özlemişim biri tarafindan kıskanılmayii = ))
Sinir oldum diyelim...

K

King07

Üye
Erkek
Dün gece uyumam diye düşüntüm 00.50 geceye kadar uyanıktım hatta dedim biraz uzanim o sira uyumuşum sen gelmişssin prenses o zaman bugün Alarm'ı kuruyorum gece 01.30 burdayımmm tamm olarak

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
Dün gece uyumam diye düşüntüm 00.50 geceye kadar uyanıktım hatta dedim biraz uzanim o sira uyumuşum sen gelmişssin prenses o zaman bugün Alarm'ı kuruyorum gece 01.30 burdayımmm tamm olarak
Kanka gene tutturamamışın saati hadi bi konuşun öldüm meraktan kavuşacaklarmı diye 🤭😂

K

King07

Üye
Erkek
Kanka gene tutturamamışın saati hadi bi konuşun öldüm meraktan kavuşacaklarmı diye 🤭😂
Günaydın kankimm valla hiç sorma yaa bende istiyorum kavuşmayi ama son dk uykuya dalmışım yaa =)) bu gece alarm ı kuruyorum yaa =)) bi kavuşsak gold üye alacam ikimizide işteee =) geceleri prensessii baksana

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
Günaydın kankimm valla hiç sorma yaa bende istiyorum kavuşmayi ama son dk uykuya dalmışım yaa =)) bu gece alarm ı kuruyorum yaa =)) bi kavuşsak gold üye alacam ikimizide işteee =) geceleri prensessii baksana
Kanka olur olur valla bende tam sevinmiştim ki sen gitmişin 😅

K

King07

Üye
Erkek
Hiç sorma kankim yaa ama bu gece olacak yaa bekliyorum bu gece gerekirse erken yatar 01.30 da uyanırım ama yazık yaa üzüldüm valla kız'a ailesi nasıl baskı yapiyorsa baksana nete bile gece girmek zorunda kaliyor kurtarmak isterim onu bu hayatından daha güzel ve eglenceli bi hayatı olacak inş benle takıldığı zaman

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
Hiç sorma kankim yaa ama bu gece olacak yaa bekliyorum bu gece gerekirse erken yatar 01.30 da uyanırım ama yazık yaa üzüldüm valla kız'a ailesi nasıl baskı yapiyorsa baksana nete bile gece girmek zorunda kaliyor kurtarmak isterim onu bu hayatından daha güzel ve eglenceli bi hayatı olacak inş benle takıldığı zaman
İnşallah hayırlısı olsun kanka

K

King07

Üye
Erkek
Aynen kankim hayırlısı diyelim valla sirf kendi var diye başkalarina msjda atmıyorum ilgilenmiyorumda şuanda olursa selda ile olsunn bee kankimm =)) bizde ihanet olmaz