Gerek çocuk gerekse çevre baskısı yüzünden evlenmek istiyorum

• Başlatan Selda2222
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 45
  • okunma 2K
  • Şehir etiketle
    denizli

Okunuyor :
Gerek çocuk gerekse çevre baskısı yüzünden evlenmek istiyorum

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
Aynen kankim hayırlısı diyelim valla sirf kendi var diye başkalarina msjda atmıyorum ilgilenmiyorumda şuanda olursa selda ile olsunn bee kankimm =)) bizde ihanet olmaz
Bekle bak ha kur alarmı kanka bende okuyum 🤭😂

Selda2222

Selda2222

Üye
Kadın
Dün gece uyumam diye düşüntüm 00.50 geceye kadar uyanıktım hatta dedim biraz uzanim o sira uyumuşum sen gelmişssin prenses o zaman bugün Alarm'ı kuruyorum gece 01.30 burdayımmm tamm olarak
Uyudun mu yine bak ben geldim...
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Aynen kankim hayırlısı diyelim valla sirf kendi var diye başkalarina msjda atmıyorum ilgilenmiyorumda şuanda olursa selda ile olsunn bee kankimm =)) bizde ihanet olmaz
Oooooo bu hoşuma gitti işte...

Kanka gene tutturamamışın saati hadi bi konuşun öldüm meraktan kavuşacaklarmı diye 🤭😂
😁😁😁bi denk gelemiyoruz🤣🤣

Son düzenleme:
K

King07

Üye
Erkek
valla seni gördüm daha iyiyim cok sükür nerelerdesin sen yaa gecelerin adami yaptin bizi burdaa haa sen nasılsın bakalim

Uyudun mu yine bak ben geldim...

Oooooo bu hoşuma gitti işte...

bende böyle prensess her dala atlamam ben bana sadece deger veren insanlar önemlidir benim icin oda sen yani
😁😁😁bi denk gelemiyoruz🤣🤣

Selda2222

Selda2222

Üye
Kadın
Nasıl olayım ortalık berbat iyiyim çok şükür.Evde vakit geçiriyorum bol bol.

K

King07

Üye
Erkek
aynen iyi yapiyorsun selda hanım valla dinlen bol bol bende hem dinleniyorum hemde çalışıyorum bugün gene bizimkilerle kavga ettik şu evlilik konusunda =)) işte niye evlenmiyormusun niye bakmıyorsun falan filannn ama şu bi gercek ki eğer ki olurda evlenirsem yanlarında oturmayacam