Duyuru Gold Üyelik

Okunuyor :
Duyuru Gold Üyelik

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Merhaba..
Eski üyelerimiz bilirler , anlasmalievlilik.com olarak biz, yaklaşık bir yıl öncesinde evlilik fikrinde olan kişileri bir araya getirip Tanışın, Konuşun ve anlaşabiliyorsanız, evlenin teması üzerine ortam sağlayan kar amacı gütmeyen sosyal bir platform olarak yola çıktık. Sitenin kurulum aşamasında tek dileğim günün birinde bu platformun kendi masraflarını karşılayıp kendi kendine yetebilen bir yer olmasıydı... Onun içindir ki sürekli aktif olun gündemi takip edin konuşun tartışın ,reklamlara tıklayın, diğer ilanlara yorum yapın.. vb telkinlerim ve serzenişlerim olmuştu... amacım reklam gelirleriyle site masraflarını karşılayıp kendi yağımızda kavrulmaktı

Aşağıda 23 mayıs 2020 tarihi itibariyle MAYIS AYI reklam gelir grafiği mevcuttur.. grafikte 26995 reklam gösterimi 62 tıklama ve yaklaşık 9 tl gelir var.. yani sevgili üyelerimiz reklam gelirleriyle bu site dönmüyor.. giderleri hep ben karşıladım.. zamanımı ve paramı bu site için harcadım...

adsense-mayis.gif

Son durum yani gelinen nokta şu ki, gelirler giderleri karşılamıyor (hiç karşılamadı) ve üzülerek söylemek durumundayım ki ya siteyi kapatacağım yada ayrıcalıklı GOLD üyelik karşılığında bağış toplamak durumundayım... (hiç bir site admini bu kadar samimi bir açıklama yapmaz bunu da bilip anlayışla karşılayın)

50 TL VERİP #golduyelik ALAMAYANIN EVLilik NEYİNE?

Bağış yapın GOLD ÜYE (altın üye) Olun

GOLD ÜYELİK AVANTAJLARI
1- Siteyi Reklamsız kullanabilme...
2- Kota sınırı olmadan Özel mesajlaşabilme, mesajları süresiz saklayabilme..
3- Üye konumlarını haritada görebilme
4- İlanınızı her 15 dakikada bir yorum yazmadan en üste taşıyan DOPİNG sistemini kullabilme..
5- Ve şuan sayamadığım bir çok diğer özellikler (siteye tam erişim)
6- kullanıcı doğrulama rozeti

NOT:
Amacımız para kazanmak değil sunucu ve yazılım geliştirme giderlerini karşılamaktır... onun için bağış miktarını minimum seviyede tuttuk
Anlayışınız için teşekkür ederim... İyi eğlenceler....

Umuttguneyy

Umuttguneyy

Üye
Erkek
Merhaba..
Eski üyelerimiz bilirler , anlasmalievlilik.com olarak biz, yaklaşık bir yıl öncesinde evlilik fikrinde olan kişileri bir araya getirip Tanışın, Konuşun ve anlaşabiliyorsanız, evlenin teması üzerine ortam sağlayan kar amacı gütmeyen sosyal bir platform olarak yola çıktık. Sitenin kurulum aşamasında tek dileğim günün birinde bu platformun kendi masraflarını karşılayıp kendi kendine yetebilen bir yer olmasıydı... Onun içindir ki sürekli aktif olun gündemi takip edin konuşun tartışın diğer ilanlara yorum yapın.. vb telkinlerim ve serzenişlerim olmuştu... amacım reklam gelirleriyle site masraflarını karşılayıp kendi yağımızda kavrulmakdı

Aşağıda 23 mayıs 2020 tarihi itibariyle reklam gelir grafiği mevcuttur.. grafikte 26995 reklam gösterimi 62 tıklama ve yaklaşık 9 tl gelir var.. yani sevgili üyelerimiz reklam gelirleriyle bu site dönmüyor.. giderleri hep ben karşıladım.. zamanımı ve paramı bu site için harcadım...

Son durum yani gelinen nokta şu ki, gelirler giderleri karşılamıyor (hiç karşılamadı) ve üzülerek söylemek durumundayım ki ya siteyi kapatacağım yada ayrıcalıklı GOLD üyelik karşılığında bağış toplamak durumundayım... (hiç bir site admini bu kadar samimi bir açıklama yapmaz bunu da bilip anlayışla karşılayın)

50 TL VERİP GOLD ÜYELİK ALAMAYANIN EVLilik NEYİNE?

Bağış yapın GOLD ÜYE (altın üye) Olun

GOLD ÜYELİK AVANTAJLARI
1- Siteyi Reklamsız kullanabilme...
2- Kota sınırı olmadan Özel mesajlaşabilme, mesajları süresiz saklayabilme..
3- Üye konumlarını haritada görebilme
4- İlanınızı her 15 dakikada bir yorum yazmadan en üste taşıyan DOPİNG sistemini kullabilme..
5- Ve şuan sayamadığım bir çok diğer özellikler (siteye tam erişim)
6- kullanıcı doğrulama rozeti

NOT:
Amacımız para kazanmak değil sunucu ve yazılım geliştirme giderlerini karşılamaktır... onun için bağış miktarını minimum seviyede tuttuk
Anlayışınız için teşekkür ederim... İyi eğlenceler....
Yaptım admin haklısın
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Yaptım admin haklısın
Sonuçta bir emek var

Kanvegul

Kanvegul

Üye
Erkek
Admin gold üye normal üyeye mesaj attığında karşı taraf görebiliyormu yani karşı tarafın gold üye olma sarti varmi

Kanvegul

Kanvegul

Üye
Erkek
Nekadar ayıp aklımın ucundan bile geçmedi:) aklımdaki sorulara yanıt bulmaya çalışıyorum sadece.