Duyuru Gold Üyelik

Okunuyor :
Duyuru Gold Üyelik

K

King07

Üye
Erkek
King07, çok hızlı gidiyorsun.. sen yakında siteyi elimizden alırsın paşam:))
ama moderatörlük senin işine yaramaz.. admin ve moderatörler üyelere asılamaz:))
ama kardeşim ben seni hep sagda solda görüyorum kızlar seninle tanışmak istiyor onu ne yapcak bide asılmak demeyelimde olursa hakketten ciddi birşeyler olsun istiyorum bende artık bi evlenelim bizimkilerden alacagımı alim yoksa hepsi miras olacak =) yazık olacak yanii

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
ama kardeşim ben seni hep sagda solda görüyorum kızlar seninle tanışmak istiyor onu ne yapcak bide asılmak demeyelimde olursa hakketten ciddi birşeyler olsun istiyorum bende artık bi evlenelim bizimkilerden alacagımı alim yoksa hepsi miras olacak =) yazık olacak yanii
Admin kimseye bakmaz adı üstünde kızlar asılıyo ozaman şimdiden el salla mirasa bulamassı 😅😂

K

King07

Üye
Erkek
Hazırı varken eylem hanım kredi cekmeyi sevmiyorum yaa sonra ihale bana kalıyor ödemesi zaten slot oyunlarından vuruyorum aylık 5 bin 15 bin miss :D

K

King07

Üye
Erkek
bakalım hakkımızda hayırlısı olsun diyelim bana gelecek kişi hayatını yaşayacakta işte farkında deil belkide farkındadır =)) neyse burayi daha fazla doldurmayalım sizede iyi günler dilerim

K

King07

Üye
Erkek
yokk yaa ben her zaman hızlıyım arkadaşlar aradığım kişiyi bulayim o zaman bir üyelik alırız şimdilik acelem yok diye düşünüyorum :D
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Bu saaate uyunur mu arkadaşlar nerdesiniz hani admin kardeşim eylem kankim :D

Son düzenleme: