Hamileyim.cocugumu dogurmak istiyorum.anlasmali evlilik yapmak istiyorum

• Başlatan elsann
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 22
  • okunma 2K
  • Şehir etiketle
    ankara

Okunuyor :
Hamileyim.cocugumu dogurmak istiyorum.anlasmali evlilik yapmak istiyorum

E

elsann

Üye
Kadın
estağfurullah yeni bir hayat doğacak bir çocuk söz konusu burada herkes elinden geleni çıkarsız olarak yapmalıdır yapacaktır da öyle olduğuna inanıyorum
cok tesekkur ediyorum insallah oyle olur.normalde asla aklima gelmezdi boyle birseye kalkismak ama cocugum icin birseyler yapmak zorundayim.allah duzgun insan cikarsin karsima insallah

Mustafa4675

Mustafa4675

Üye
Erkek
cok tesekkur ediyorum insallah oyle olur.normalde asla aklima gelmezdi boyle birseye kalkismak ama cocugum icin birseyler yapmak zorundayim.allah duzgun insan cikarsin karsima insallah
size akıl vermek haddimize değil ama küçük bir uyarı aklıma geldi kimdir nedir kimin nesi neyin nesi araştırmadan zor durumdayım diyerek teklifleri değerlendirirken yanılgıya düşmeyin yeri yurdu belli durumu aşikar kişilerden seçim yaparsanız daha iyi olur yanlış anlamayın zor durumlar insanı yanıltabilir ki çıkar peşinde koşan çakallar ortamın tozundan dumanından faydalanmak isteyebilir ortalık zaten fena anlatmaya gerek yok biliyorsunuz dünyaya bir evlat kazandırmak isterken çakallara yem olmayın yeter allah bir aslan çıkarır inşallah karşınıza
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

bu arada admin konuları inceliyor takip ediyor bu durum özel bir durum özel mesaj atmak isterseniz bir üyeye admin den destek isteyebiliriz sanırım yardımcı olacaktır size

D

Doğan Elbistanlı

Üye
Erkek
Bana ulaşabilirsin

Durumu en güzel şekilde istediğiniz gibi çözebiliriz. Özelden yazarsanız görüşelim. Yada feys isminizi yazarsanız

Son düzenleme:
D

Doğan Elbistanlı

Üye
Erkek
Ankaradayım şuan. Konuşalım anlaşırsak olabilir isterseniz

E

elsann

Üye
Kadın
size akıl vermek haddimize değil ama küçük bir uyarı aklıma geldi kimdir nedir kimin nesi neyin nesi araştırmadan zor durumdayım diyerek teklifleri değerlendirirken yanılgıya düşmeyin yeri yurdu belli durumu aşikar kişilerden seçim yaparsanız daha iyi olur yanlış anlamayın zor durumlar insanı yanıltabilir ki çıkar peşinde koşan çakallar ortamın tozundan dumanından faydalanmak isteyebilir ortalık zaten fena anlatmaya gerek yok biliyorsunuz dünyaya bir evlat kazandırmak isterken çakallara yem olmayın yeter allah bir aslan çıkarır inşallah karşınıza

bu arada admin konuları inceliyor takip ediyor bu durum özel bir durum özel mesaj atmak isterseniz bir üyeye admin den destek isteyebiliriz sanırım yardımcı olacaktır size
cok haklisiniz tahmin ediyorm.bakalim allahtan hayrlisi insallah iyi birine denk gelirm

D

Doğan Elbistanlı

Üye
Erkek
Herkesin kendine göre sorunları var. Elbette anlaşıldıktan sonra hiçbir sorun yaşanmayacağı kanısındayım. Sonuçta yanlız değilsiniz bu ülkede adalet var, mahkeme var, savcı var. Kimsenin size kötülük yapmaya, rahatsız etmeye hakkı yok. Başında ne konuşuldu ise sonu da aynı olmalı. Kimse burda yanlız değil .

Anlaşmalı evlilik

Anlaşmalı evlilik

Yasaklı
Üye
Erkek
Noterden sozlesme vs her sekilde yapabiliriz.bosanma durumunda nafaka tazminat vs istenmeyecegine dair.bebegimi dogurablmek icin aileme evlenmis oldugumu gostermek zorundayim.hic bir talebim vs yoktur.sadece nikahta ve bosanmada gorusebilecegm iyi niyetli birisini ariyorum
Merhaba özelden ulaşırsanız şartları konuşabiliriz

Noterden sozlesme vs her sekilde yapabiliriz.bosanma durumunda nafaka tazminat vs istenmeyecegine dair.bebegimi dogurablmek icin aileme evlenmis oldugumu gostermek zorundayim.hic bir talebim vs yoktur.sadece nikahta ve bosanmada gorusebilecegm iyi niyetli birisini ariyorum
Bende ankarada yaşıyorum özelden ulaşırmısın

T

Tuncaydeniz

Üye
Erkek
Konusalim ikinizede evimi acabilirim

Ben yardimci olabilirm.ikinizede evimi acabilirm