Her kadının kendi yapabileceği basit makyaj hileleri

  bilmediğiniz makyaj hileleri , makyaj hileleri göz , makyaj hileleri japon , makyaj hileleri burun küçültme , makyaj hileleri dudak , makyaj hileleri 2021 , makyaj hileleri dudak dolgunlaştırma , makyaj hileleri burun küçültme

  Yüzünüzdeki siyah noktalardan kurtulmak, burnunuzu ince göstermek, dudaklarınızı dolgunlaştırmak... Her kadının yüzünde değiştirmek istediği bir şey mutlaka vardır. Bunun için kuaför kuaför gezmenize gerek yok Mükemmel görünüme sahip olmak istiyorsanız uygun makyaj tekniklerini bilmeniz yeterli. İşte size istediğiniz efekti elde etmenize yardımcı olacak birkaç püf noktası.

  MAKYAJ İLE YÜZ İNCE NASIL GÖSTERİLİR?

  Bir yüzü tanımlamak ve şekillendirmek en iyi makyaj tekniklerinden biridir. "içi boş yanak etkisi" elde etmek için, göz altı kapatıcısı, cilt renginize uyumlu fondöten, doğal renginizden iki ton koyu renkli bir fondöten, parlatıcı pudra ve kullandığınız malzemelerin renkleriyle uyumlu kapatıcı pudraya ihtiyacınız olacak.

  Yapmanız gereken ilk şey : göz altı kapatıcınızı uygulamak. Sonra fondöteni tüm yüzünüze sürün. Şimdi vurgulamak istediğiniz alanlara geliyoruz. Kulaklarınızdan yanaklarınıza kadarki çizgiye koyu renkli fondöteni uygulayın. Bir sonraki çizgi şakaklarınızdan çenenize uzanarak çenenizin biraz altında sonlanmalı. Çok koyu kalan yerleri düzeltmek için parmak uçlarınızı kullanın. Şimdi büyülü dokunuş zamanı: parlatıcı pudra. Uzmanlara göre, bunu alnınızın üstüne, burnunuzun ortasına ve çene çizgisine uygularsanız bu bir göz hilesine dönüşecek ve bakışları yüzünüzün geniş bölgelerinden uzaklaştıracak. Son olarak kapatıcı pudrayı uygulayın.

  MAKYAJ İLE DAHA İNCE BİR BURUN NASIL OLUR?

  Geniş burnunuzun daha dar görünmesini istiyorsanız, bunu yapmanın basit bir yolu var. lk olarak, burun köprüsü boyunca 2 çizgi çizin. Bunun için koyu renk kontur kullanın. Sonra burnunuzun ucunu koyulaştırın. Daha sonraki aşamada burnunuzun ortasına daha açık renk bir kontur uygulayın. Ve her şeyi karıştırın. Farklı burun tiplerini şekillendirmek için bu tekniği kullanın.

  MAKYAJ İLE YÜZDEKİ KOYU HALKALAR NASIL ÖRTBAS EDİLİR?

  Uykusuzluğun belirtileri gizlemek için kapatıcı kullanın. Gözün iç köşesinden dış tarafa doğru kapatıcıyı hafif vuruşlarla uygulayın.

  MAKYAJ İLE ALNIN DAHA KÜÇÜK GÖRÜNMESİ NASIL SAĞLANIR?

  Alnınızın sadece 3 basit aletle daha küçük görünmesini sağlayabilirsiniz: bir fırça, bir sünger ve bir krem bronzlaştırıcı. (cilt tonunuzdan birkaç ton daha koyu) Şakaklarınızdan başlayın ve saç çizginiz boyunca fırçayı yukarı doğru hareket ettirin. Ardından dikkatli bir şekilde karıştırın.

  MAKYAJ İLE KAŞLAR NASIL ŞEKİLENDİRİLİR?

  Kaşlarınızın mükemmel görünmesi için, bir kaş kalemi alın, üste ve alta çizgi çekin. Çizgiler arasındaki boşluğu doldurun, ancak en doğal görünümü elde etmek için kaşın üstünden doldurmaya başlayın. Kaşın alt kenarına kapatıcı uygulayın.

  MASKARANIN GÖZE BULAŞMASI NASIL ÖNLENİR?

  Makyajın son dokunuşu olan maskara genellikle göz kapaklarına bulaşır. Bunun önüne geçmek için metal bir kaşık kullanabilirsiniz. Tüm kalıntıların kaşık üzerinde kaldığını göreceksiniz. Aynı işlemi alt kirpiklerinize de uygulayabilirsiniz.

  DUDAK NASIL YUMUŞATILIR?

  Dudak nemlendiricisi kuru dudak hissinden kurtulmanızı sağlar ancak ölü deriyi temizlemez. Ölü deriden kurtulmak için kullanmadığınız bir diş fırçasına vazelin sürün ve fırçayı dudaklarınızda hafifçe gezdirin.

  DUDAK NASIL DOLGUNLAŞTIRILIR?

  Dudaklarınızın merkezine beyaz bir dudak kalemi sürün. Sonra doğal dudak hattınızı renkli bir kalemle takip edin. Beyaz kalemi dudaklarınızın ortasına doğru karıştırın ve dudak parlatıcısı uygulayarak bitirin.

  MAKYAJ İLE CİLT SORUNLARI NASIL GİZLENİR?

  Yüzünüzdeki sivilceleri ve diğer cilt kusurlarını kapatmak istiyorsanız, sorunlu bölgelere biraz nemlendirici uygulayın. Hafifçe ovalayın, kurumaya bırakın ve yüzünüzü pudralayın. Başka bir ipucu, losyon yerine yeşil kapatıcı kullanmaktır. Yeşil renk kızarıklığı nötrleştirir ve enflamasyonu daha az belirginleştirir. Sivilceleri vurgulamaya yarayan pembe allık kullanmayın eğer vazgeçemiyorsanız açık kahverengi allık kullanın.

  GÖZ VE DUDAKLAR NASIL ÖN PLANA ÇIKARILIR?

  Gözlerinize keskin ve harika bir görünüm vermek için ped veya bant parçaları kullanabilirsiniz. Dudaklarınızı ön plana çıkarmak için de beyaz dudak kalemiyle konturleme yapabilirsiniz. Büyük ve dolgun görüneceklerdir.
   

  Benzer konular...

  Levent33
  mesaj
  0
  okunma
  215
  Levent33
  Levent33
  ad@min
  mesaj
  0
  okunma
  432
  ad@min
  ad@min
  Üst