Herşey usulüne göre Anlaşmalı evlilik

I

ilknur

Üye
Kadın
Merhabalar İstanbul da ikametgah ediyorum 29 yaşındayım 9 yıldır özel bir şirkette çalışıyorum anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum sadece İstanbul ama herşey usulüne göre olup ailelerinde işin içinde olacaği bir anlaşmalı evlilik istiyorum bu şekilde düşünen varsa özelden yazabilir mi ama ciddi olanlar lütfen sadece

Yaş (Age)
29
Boy (size)
160
Kilo (weight)
49
Eğitim (education)
  1. lise
Meslek (Job)
  1. memur
Son düzenleme:
C
9 yıldır mı arıyorsun ve bulamadın uzun zaman olmuş gercekten sadece istanbul mu istiyorsun şehir dışı olur mu

I

ilknur

Üye
Kadın
Ha
merhaba bende de aynı durum nasip diyorum buarada da sayfa iyce zorlamalı olmuş adres tlf neden verilmiyor herkez özelini buraya herkezin ortasındamı yazıcak özel konuşamıycakmı anlamadım
hayır 9 yıldır çalışıyorum
merhaba bende de aynı durum nasip diyorum buarada da sayfa iyce zorlamalı olmuş adres tlf neden verilmiyor herkez özelini buraya herkezin ortasındamı yazıcak özel konuşamıycakmı anlamadım
Daha önce evlilik yaptınız mı yaş kaç nerde yaşıyorsunuz
9 yıldır mı arıyorsun ve bulamadın uzun zaman olmuş gercekten sadece istanbul mu istiyorsun şehir dışı olur mu
Yok İstanbul olsun istiyorum

C
istanbulsa bana sıkıntı olur yaa şehir dişina gelebilsen seni on numara agırlardım burda ama saglık olsun diyelim

I

ilknur

Üye
Kadın
gold üyelik cıkmış önceden yokdu özelden atamıyorum gold üye değilim bi yolu var bi saat belirleyelim ikimizde ozaman girelim ozaman rahat hallediriz.siz yazın girceğiniz saati
gold üyelik cıkmış önceden yokdu özelden atamıyorum gold üye değilim bi yolu var bi saat belirleyelim ikimizde ozaman girelim ozaman rahat hallediriz.siz yazın girceğiniz saati
Ben aktifim zaten sürekli