Herşey usulüne göre Anlaşmalı evlilik

Okunuyor :
Herşey usulüne göre Anlaşmalı evlilik

I

ilknur

Üye
Kadın
Merhabalar istanbul da ikametgah ediyorum 29 yaşındayım 9 yıldır özel bir şirkette çalışıyorum anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum sadece İstanbul ama herşey usulüne göre olup ailelerinde işin içinde olacaği bir anlaşmalı evlilik istiyorum bu şekilde düşünen varsa özelden yazabilir mi ama ciddi olanlar lütfen sadece

Boy
160
Kilo
49
Eğitim
lise
Meslek
memur
Son düzenleme:
C

Charismatik

Üye
Erkek
9 yıldır mı arıyorsun ve bulamadın uzun zaman olmuş gercekten sadece istanbul mu istiyorsun şehir dışı olur mu

• Beğen
Tepkiler: ege
S

selimgazi

Üye
Erkek
Merhabalar istanbul da ikametgah ediyorum 29 yaşındayım özel bir şirkette çalışıyorum 9 yıldır anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum herşey usulüne göre olup ailelerinde işin içinde olacaği bir anlaşmalı evlilik istiyorum bu şekilde düşünen varsa özelden yazabilir mi ama ciddi olanlar lütfen sadece
merhaba bende de aynı durum nasip diyorum buarada da sayfa iyce zorlamalı olmuş adres tlf neden verilmiyor herkez özelini buraya herkezin ortasındamı yazıcak özel konuşamıycakmı anlamadım

I

ilknur

Üye
Kadın
Ha
merhaba bende de aynı durum nasip diyorum buarada da sayfa iyce zorlamalı olmuş adres tlf neden verilmiyor herkez özelini buraya herkezin ortasındamı yazıcak özel konuşamıycakmı anlamadım
hayır 9 yıldır çalışıyorum
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Daha önce evlilik yaptınız mı yaş kaç nerde yaşıyorsunuz
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

9 yıldır mı arıyorsun ve bulamadın uzun zaman olmuş gercekten sadece istanbul mu istiyorsun şehir dışı olur mu
Yok İstanbul olsun istiyorum

C

Charismatik

Üye
Erkek
istanbulsa bana sıkıntı olur yaa şehir dişina gelebilsen seni on numara agırlardım burda ama saglık olsun diyelim