Hoşlandığım çocuk var nasıl tanışırım?

• Başlatan Birgül
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 2
  • okunma 329

Okunuyor :
Hoşlandığım çocuk var nasıl tanışırım?

B

Birgül

Ziyaretçi
Benden iki yaş büyük ve çok utangaç.. benim onunla bir şekilde konuşmam lazım fakat hiç ortak arkadaşımız yok.. Onu bir kaç kez bana bakarken yakaladım ama o da belki de daima peşinde olduğumdandır.. her neyse beni fark etti yani ..fakat onu görünce elim ayağım dolaşıyor saçma sapan hareketler yapıyorum hem bunları düzeltmek hem de tanışmak için ne yapmalıyım? yardımlarınıza muhtacım...

Mustafa4675

Mustafa4675

Üye
Erkek
benim fikrim bu tarz durumlarda soğuk kanlı olup yanına gidip bi merhaba demek en azından aradaki utangaçlığı kaldırır heyecan duymak çok güzel hele ki eliniz ayağınıza dolaşır ki müthiş bir duygu ama madem utanıyor adım atamıyor siz bir adım atın ki o da rahatlasın açılsın yok siz de adım atamıyorsanız bir mazeret bulun ki yaklaşın belli ki o bulamıyor aklıma gelen klasik filmlerde olur ya madem konuşamıyorsunuz yanından geçerken bir küçük omuz atın çarpışın en azından döner bir pardon dersiniz konuşmuş olursunuz

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Utangaç erkeklerin reddedilmez bir çekicilikleri vardır. Onu aylar boyunca beklemek istemiyorsanız, ilk adımı sizin atmanız gerekir. Ondan ne kadar hoşlandığınızı, sizin yanında kendini rahat hissetmesini sağlamalısınız. Böylece ona güven vermiş olursunuz