İslami evlilik kurallarına uygun bir evlilik yapmak isteyenler

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
İslami evlilik kurallarına uygun bir evlilik yapmak istiyorsanız, hayalinizdeki insanla tanışmak için anlasmalievlilik.com üye olup Duvarımızdaki bu katogori altına ilan verebilirsiniz.

İslami evlilik İslam Dini kurallarına uygun şekilde gerçekleşen evlilikleri kapsamaktadır. Bir evliliğin İslami evlilik yapısına uygun olabilmesi için gereken başlıca koşul, eşlerin birbirlerine uyumlu, örf adet ve geleneklere de saygılı olmalarıdır. Hayaliniz İslami evlilik yapısına uygun, huzurlu bir yuva kurmak mı? Öyleyse inançlarınıza ve beklentilerinize uygun bir yol arkadaşı bulmak istemez misin? evlilik topluluğumuzda senin gibi islami evlilik arayan kişiler eminim var. Onlarla tanışmak için tek yapman gereken sitemize ücretsiz üye olmak ve sizin gibi islami evlilik yolu ile bir yuva kurmak isteyen diğer üyelerle sohbet etmeye başlamak.

Huzurlu bir islami evlilik için çiftler dini vecibelerini yerine getiren, hayatın zorluklarına birlikte dayanmasını ve mutluluğun kıymetini bilen kişiler olmalıdır. Bu kişiler resmi nikahın ardından islami evlilik kurallarına uygun olarak imam nikahı ile evlenmeli, dualar eşliğinde bir yuva kurmalılar. İslami evlilik kurallarına göre yaşayan ve hayatı paylaşan çiftler için huzur ve mutluluk da kaçınılmazdır. Sizde islami kurallar çerçevesinde bir evlilik yapmak istiyorsanız, Allah inancı tam, ibadet görevlerini yerine getiren, evliliğin iyi ve kötü anları kısaca hayatı paylaşmak olduğu bilen bir hayat arkadaşı aramalısınız.
 
Üst