• TÜRKİYE'NİN EVLİLİK TOPLULUĞU...
  Klasik evlilik sitelerinden farklıyız...
  - Evlenmek isteyenler...
  - Evliliklerinde sorun yaşayanlar...
  - Yalnız olanlar, Arkadaş arayanlar...
  - Aşk meşk eğlence arayanlar...
  > Sizde ücretsiz üye olarak aramıza katılın.

İslami evlilik kurallarına uygun bir evlilik yapmak isteyenler

Okunuyor :
İslami evlilik kurallarına uygun bir evlilik yapmak isteyenler

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
Türkiye
İslami evlilik kurallarına uygun bir evlilik yapmak istiyorsanız, hayalinizdeki insanla tanışmak için anlasmalievlilik.com üye olup Duvarımızdaki bu katogori altına ilan verebilirsiniz.

İslami evlilik İslam Dini kurallarına uygun şekilde gerçekleşen evlilikleri kapsamaktadır. Bir evliliğin İslami evlilik yapısına uygun olabilmesi için gereken başlıca koşul, eşlerin birbirlerine uyumlu, örf adet ve geleneklere de saygılı olmalarıdır. Hayaliniz İslami evlilik yapısına uygun, huzurlu bir yuva kurmak mı? Öyleyse inançlarınıza ve beklentilerinize uygun bir yol arkadaşı bulmak istemez misin? evlilik topluluğumuzda senin gibi islami evlilik arayan kişiler eminim var. Onlarla tanışmak için tek yapman gereken sitemize ücretsiz üye olmak ve sizin gibi islami evlilik yolu ile bir yuva kurmak isteyen diğer üyelerle sohbet etmeye başlamak.

Huzurlu bir islami evlilik için çiftler dini vecibelerini yerine getiren, hayatın zorluklarına birlikte dayanmasını ve mutluluğun kıymetini bilen kişiler olmalıdır. Bu kişiler resmi nikahın ardından islami evlilik kurallarına uygun olarak imam nikahı ile evlenmeli, dualar eşliğinde bir yuva kurmalılar. İslami evlilik kurallarına göre yaşayan ve hayatı paylaşan çiftler için huzur ve mutluluk da kaçınılmazdır. Sizde islami kurallar çerçevesinde bir evlilik yapmak istiyorsanız, Allah inancı tam, ibadet görevlerini yerine getiren, evliliğin iyi ve kötü anları kısaca hayatı paylaşmak olduğu bilen bir hayat arkadaşı aramalısınız.
 

banu07

Üye
Kadın
Şehir
antalya
Akıllıca bir evlilik yapmak istiyorsan, kendi denginle evlen...
Ovidius

Hayırlısı...
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Konu açmak veya Yorum yapmak için üye olmalısınız

üye olursanız diğer üyelere özel mesaj gönderebilirsiniz

Üye ol

ücretsiz üye olarak evlilik topluluğumuza katılabilirsiniz.

Giriş yap

Üyeliğiniz varsa lütfen giriş yapın

Üst Alt