İstanbul içi;1 yıllık formalite evlilik

• Başlatan Pharsam
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 4
  • okunma 280
  • Şehir etiketle
    rize

Okunuyor :
İstanbul içi;1 yıllık formalite evlilik

P

Pharsam

Üye
Erkek
Merhabalar bazı ailevi ve işsel sebepler den dolayı 1 yıl kadar formalite evlilik yapabileceğim, Bir formalite KADIN eş adayı arıyorum,
En azından benim ailemin gerçek bileceği, Ayrı evlerde yaşayacağımız bir eş adayı, Şehir dışı olmaz malesef, 1 Yıl boyunca konaklama ve masrafları bana aittir,(Dilerse tabi)

En ufak cinsel ve maddi beklentim yoktur, Karşımdakinin de böyle olmasını umuyorum. Dostluk ile ayrılacağımız 1 yıllık bir anlaşma yapmak istiyorum.

25 Yaşındayım eş adayı (22-28) arası olması gerekli, İnsanların inanması gerekli, Fazla bir uyumsuzluk olmadığı sürece yaş yükseltilebilir,

Boy
1.74
Kilo
60
Eğitim
Lisans
Meslek
ticaret
Busracan

Busracan

Üye
Kadın
Merhabalar bazı ailevi ve işsel sebepler den dolayı 1 yıl kadar formalite evlilik yapabileceğim, Bir formalite KADIN eş adayı arıyorum, En azından benim ailemin gerçek bileceği, Ayrı evlerde yaşayacağımız bir eş adayı, Şehir dışı olmaz malesef, 1 Yıl boyunca konaklama ve masrafları bana aittir,(Dilerse tabi) En ufak cinsel ve maddi beklentim yoktur, Karşımdakinin de böyle olmasını umuyorum. Dostluk ile ayrılacağımız 1 yıllık bir anlaşma yapmak istiyorum. 25 Yaşındayım eş adayı (22-28) arası olması gerekli, İnsanların inanması gerekli, Fazla bir uyumsuzluk olmadığı sürece yaş yükseltilebilir,

Asl27

Asl27

Üye
Kadın
Merhabalar bazı ailevi ve işsel sebepler den dolayı 1 yıl kadar formalite evlilik yapabileceğim, Bir formalite KADIN eş adayı arıyorum,
En azından benim ailemin gerçek bileceği, Ayrı evlerde yaşayacağımız bir eş adayı, Şehir dışı olmaz malesef, 1 Yıl boyunca konaklama ve masrafları bana aittir,(Dilerse tabi)

En ufak cinsel ve maddi beklentim yoktur, Karşımdakinin de böyle olmasını umuyorum. Dostluk ile ayrılacağımız 1 yıllık bir anlaşma yapmak istiyorum.

25 Yaşındayım eş adayı (22-28) arası olması gerekli, İnsanların inanması gerekli, Fazla bir uyumsuzluk olmadığı sürece yaş yükseltilebilir,
Merhaba bana ulaşabilir misiniz ?