İstanbul'da anlaşmalı evlilik

• Başlatan sahip34
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 6
  • okunma 233
  • Şehir etiketle
    istanbul

Okunuyor :
İstanbul'da anlaşmalı evlilik

S

sahip34

Yasaklı
Üye
Erkek
İstanbul'da yaşayan ya da tayin olmak isteyen biriyle anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Maddi bir beklentim yok. Belirli bir süre gerçek bir evlilik bilinmesi yeterli

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek

DAHA KAÇ KERE İLAN VERMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
ESKİ İLANINIZI DÜZENLEYİNİZ
DOPİNG BUTONUNU KULLANINIZ

KİLİT

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Yukarıda yaptığım işlem yüzünden sahip34 rumuzlu uyenın bana gönderdiği mesajı aynen paylaşıyorum
bu şahıs ikinci bir uyelik daha almak istemiş ve tarafımca uyeliği onaylanmamıştır; yinede mevcut üyeliğine devam etmesine izin verdim.. Şimdi uzaklaştırıyorum siteden ve küfrünü aynen iade ediyorum...
sahip34.jpg

NOT: ben 15 yıldır site yönetiyorum nasıl yönetileceğinide senden öğrenecek değilim....

Kanvegul

Kanvegul

Üye
Erkek
Bu şekilde demesi hoş olmamış daha uygun bi şekilde eleştirisini yapabilirdi.

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
sitenin bir çok bölümünde yol gösterici uyarı ve ipuçları gösteriyorum.. maalesef üyelerimiz ya okumuyorlar yada okuyup anlamıyorlar...

Evlilik konusu açacak üye Birden fazla ilan vermesine gerek yok...
  • Bu üyemizin kriterlerinde değişiklik olduysa eski ilanını düzenleyip değiştirebilir
  • en üste taşımak için de altına günceldir falan yazmasına da gerek yok DOPİNG butonu o ilanı en üste taşır...
Ben iyi niyetli davranıyorum adminlik yapacak olsam sitede kendimi gizlerim.. kurallara uymayan üyeyi de hiç bir açıklama yapmadan uzaklaştırırım...

Bende bilirim küfür etmeyi... Küfür acizlerin işi......

Son düzenleme: