Izmir de anlasmali evlilik

Puinaru77

Puinaru77

Üye
Kadın
Merhaba izmirdeyim 40 yaşında bir bayanım satış pazarlama departmanında çalışıyorum çevre baskısından daraldigim için anlaşmalı gerçek gibi gözüken bir evlilik yapmak istiyorum...1 yıl sürebilir...

Yaş (Age)
40
Boy (size)
160
Kilo (weight)
57
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. işçi
Mustafarts

Mustafarts

Üye
Erkek
Merhaba izmirdeyim 40 yaşında bir bayanım satış pazarlama departmanında çalışıyorum çevre baskısından daraldigim için anlaşmalı gerçek gibi gözüken bir evlilik yapmak istiyorum...1 yıl sürebilir...
Merhaba İstanbul yaşıyorum. Çevre ve aile baskısı yüzünden anlaşmalı bir evlilik yapıp yüretemeyip evliliğe tövbe etmeyi düşünüyorum. Yaptım olmadı ne yapalım. Karşılıklı hiçbir beklentinin olmadığı Bi süreç. Farklı şehirlerde yaşamak bir handikap olsada aileleri bu konudan uzak tutar.

Puinaru77

Puinaru77

Üye
Kadın
Merhaba İstanbul yaşıyorum. Çevre ve aile baskısı yüzünden anlaşmalı bir evlilik yapıp yüretemeyip evliliğe tövbe etmeyi düşünüyorum. Yaptım olmadı ne yapalım. Karşılıklı hiçbir beklentinin olmadığı Bi süreç. Farklı şehirlerde yaşamak bir handikap olsada aileleri bu konudan uzak tutar.
Konuşmak lazım...

Mustafadgn

Mustafadgn

Üye
Erkek
Merhaba çocuk sahibi olabilmek için anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Tüp bebek yönetimi ile. Hiçbir beklentinin olmadığı her iki tarafında özgür yaşayabileceği çevre ve aile tarafında evli bilinebileceği Bi durum düşünüyorum.