İzmir'de anlaşmalı evlilik

B

Beyazıt35

Üye
Erkek
Merhabalar ben İzmir'de ikamet eden 44 yaşında daha önce evlenip ayrılmış çocuksuz bir erkeğim. Maddi durumum oldukça iyi ve bu suretle maddi çıkarlar üstüne bir evlilik yapmak isteyen cinsel anlamda açık görüşlü en fazla 35 yaşına kadar olan üniversite mezunu, kendini geliştirmiş, guleryuzlü, psikolojik sorunları olmayan ve sadece nikah yoluyla evlilik yapabilecek sorunsuz bir bayanla evlenmek istiyorum. Bahsettiğim kriterleri taşımayan arkadaşlar lütfen yazmasin

Yaş (Age)
44
Boy (size)
170
Kilo (weight)
73
Eğitim (education)
  1. Önlisans
Meslek (Job)
  1. ticaret
zuhallflz

zuhallflz

Üye
Kadın
Merhabalar ben İzmir'de ikamet eden 44 yaşında daha önce evlenip ayrılmış çocuksuz bir erkeğim. Maddi durumum oldukça iyi ve bu suretle maddi çıkarlar üstüne bir evlilik yapmak isteyen cinsel anlamda açık görüşlü en fazla 35 yaşına kadar olan üniversite mezunu, kendini geliştirmiş, guleryuzlü, psikolojik sorunları olmayan ve sadece nikah yoluyla evlilik yapabilecek sorunsuz bir bayanla evlenmek istiyorum. Bahsettiğim kriterleri taşımayan arkadaşlar lütfen yazmasin
Merhabalar tanışabiliiyiz

shannon

shannon

Üye
Kadın
Hello darling I am single beautiful woman honest person and looking for long term relationship to meet you in exchange for ideas or discussion please contact me via my email address shannoncletus4@gmail.com I am waiting for an email from you thank you very much

Prideandprejudice
Merhaba ben bir bayanım. İstanbulda yasıyorum. Devlet memuruyum. İzmir e yerleşmek istiyorum. Bu nedenle ücret karşılığında anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Dış görünümüne önem veren nazik saygılı bir hanımefendiyim. Sizinle özelden konuşmayı cok isterim bana özelden mesaj atabilir misiniz?