Kağıt üzerinde anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum

• Başlatan Doğan Elbistanlı
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 33
  • okunma 2K
  • Şehir etiketle
    ankara

Okunuyor :
Kağıt üzerinde anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum

D

Doğan Elbistanlı

Üye
Erkek
Anlaşarak evlenileceği gibi anlaşarak boşanmak isterim. Türkiyenin heryerinde bulunabilirim. İstediğiniz şekilde sizin yanınızda dururum ailenize karşı... Dilerseniz sadece nikah ve boşanmada görüşülür. Dilerseniz uzun süre...Güven açısından her türlü ( noter, protokol, senet vb.) imzalarım kimse kimseyi rahatsız etmemesi açısından. Uygun bir ücret beklentim var anlaşabiliriz diye ümid ediyorum. Anlaşmadan sonra da hiç bir talebim olmayacaktır. Özel mesaj bırakabilirsiniz.

Boy
173
Kilo
80
Eğitim
Lisans
Meslek
işsiz
Son düzenleme:
D

Dyc

Ziyaretçi
Ne için anlaşmalı evlilik düşünüyorsunuz. Talebiniz nedir. Aile baskısı eş cinsellik tayin ?

D

Doğan Elbistanlı

Üye
Erkek
Lütfen kararını ciddi şekilde almış bayanlar iletişime geçsin. Boşa vakit kaybetmeyelim.

D

Doğan Elbistanlı

Üye
Erkek
Özel mesaj bırakamıyorum. Siz özelden iletişime geçebilirmisiniz?
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Sbh paylaşımızı okudum. Ailenize karşı yanınızda durabilirim. Birlikte yaşamaya gerekte yok. Eğer anlaşabilirsek neden olmasın.

Son düzenleme:
0

07gizli_önemlilik

Üye
Kadın
Anlaşarak evlenileceği gibi 1 yıl sonra anlaşarak boşanmak isterim. Başka hiçbir talebim yoktur. Türkiyenin heryerinde bulunabilirim. İstediğiniz şekilde sizin yanınızda dururum ailenize karşı... Dilerseniz sadece nikah ve boşanmada görüşülür. Güven açısından her türlü ( noter, protokol, senet vb.) imzalarım boşanana kadar kimse kimseyi rahatsız etmez. Uygun bir ücret karşılığında anlaşabiliriz. Anlaşmadan sonra da hiç bir talebim olmayacaktır. Özel mesaj bırakabilirsiniz.
Nokta atışı taleplerimiz birebir uyumlu hala geçerlimi bu isteğiniz.
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Anlaşmalı protokollü ama gerçek gibi görünmesi gerek sorun olmayacaksa 6 ay 1 sene evli kalıp boşanmalı güven çerçevesinde. Tek isteyim yaşadığım yerden çıkamam sizin içinde sorun olmazsa şartların birebir uyumlu

D

Doğan Elbistanlı

Üye
Erkek
1 sene sonunda anlaşmalı boşanabiliriz iki taraf içinde sorunsuz olur. Yaşadığınız yerde kalabilirsiniz benim için sorun değil. aile toplantıları vs. yanınızda olabilirim gerçek görünmesi adına. Fiziksel olarakta kendine güvenen birisiyim. Oturması kalkmasını nerede nasıl konuşulması gerektiğini sizi hiçbir şekilde mahçup etmem kısacası

0

07gizli_önemlilik

Üye
Kadın
Sadece birşeyi anlamadım, evli olup ayrı şehirdemi olacağız. Yani yanlış anlamayın gerçek gibi görünmesi gerek derken aynı çatı altında olmak anlamında. Tabi tamamen karşılıklı verilmiş güvenceler üzerine arkadaşlık ama ev dışında evli çift görünmek için bir arada kalmak gerek. Tamam şehir dışına çıkılacak iş vs bahane bulunur. Olursa detaylar ayrı konuşulur zaten. Hani bu uyar mı sana bu önemli