Kağıt üzerinde anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum

D
Şehir
Ankara
Yaşayış biçimi tamamen size kalmış yani beni bi rol oyuncu gibi düşünebilirsiniz. Gelebilirim bi müddet dediğiniz gibi aynı çatı altında ayrı odalar falan size kalmış yani bir yıl boyunca istediğiniz gibi hayatımı biçimlendirebilirim.
 
D
Şehir
Ankara
Postta paylaşmıştım ama :) kimsenin hayat kalitesini bilemeyiz. Sonuçta anlaşarak birşeyler yapıyoruz. Biraz maddi beklentim var sadece. bir nedenim daha var tabi ama o özel durum ;) nasip olursa onu anlatabilirim sonra.
 
Son düzenleme:
07gizli_önemlilik
Şehir
Antalya
Ankaralı mısınız yoksa ikamet mi sadece. Bende ankaralıyım ama antalyada yaşıyorum senelerdir. Nasıl iletişim kurabiliriz detaylar için
Buarada yaş kaç
Pardon tamm gördüm :)
 
07gizli_önemlilik
Şehir
Antalya
Kusura bakmayın tel kapandı şarz bitti. Yani herhangi bi plan yapmadım evin büyük kızı olup sona kalınca büyük bişi istiycekler bizimkiler. Abartı bişi istemiyorum ama tadınıda çıkartmak isterim ve eşlik etcek insanında aynısını tatmasını isterim. Dedim ya bir çatı altında iki arkadaş gibi ama dışarıya evli gibi görüneceğiz. Evliliğin getirdiği çizgiye uyum sağlar ama kendi içimizde herkezin özel alanına saygı duyulmasını tercih ederim. Açık konuşmak gerekirse birliktelik olmayacak.
 

Benzer konular...

S
mesaj
2
okunma
446
Berke ulusoy
B
S
mesaj
0
okunma
427
Süleyman
S
D
mesaj
21
okunma
3K
ad@min
D
mesaj
17
okunma
3K
Talebeyiz_34
T
Ç
mesaj
3
okunma
851
Doğan Elbistanlı
D
  • Şehir
    ankara
  • Üst