Kağıt üzerinde anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum

• Başlatan Doğan Elbistanlı
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 33
  • okunma 2K
  • Şehir etiketle
    ankara

Okunuyor :
Kağıt üzerinde anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum

D

Doğan Elbistanlı

Üye
Erkek
Yaşayış biçimi tamamen size kalmış yani beni bi rol oyuncu gibi düşünebilirsiniz. Gelebilirim bi müddet dediğiniz gibi aynı çatı altında ayrı odalar falan size kalmış yani bir yıl boyunca istediğiniz gibi hayatımı biçimlendirebilirim.

0

07gizli_önemlilik

Üye
Kadın
Harika :) peki çok özel olmayacaksa bu tarz bir evliliği tercih sebebiniz neden. Ücret felan bi beklenti varmı

D

Doğan Elbistanlı

Üye
Erkek
Postta paylaşmıştım ama :) kimsenin hayat kalitesini bilemeyiz. Sonuçta anlaşarak birşeyler yapıyoruz. Biraz maddi beklentim var sadece. bir nedenim daha var tabi ama o özel durum ;) nasip olursa onu anlatabilirim sonra.

Son düzenleme:
0

07gizli_önemlilik

Üye
Kadın
Ankaralı mısınız yoksa ikamet mi sadece. Bende ankaralıyım ama antalyada yaşıyorum senelerdir. Nasıl iletişim kurabiliriz detaylar için
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Buarada yaş kaç

Pardon tamm gördüm :)

D

Doğan Elbistanlı

Üye
Erkek
Ankaralıyım aynen ;) Sormak istediğiniz başka birşey varsa cevaplamak isterim

Düğün nişan vs. Bi planınız var mı ?

07gizli_önemlilik, burdamısın :)

Son düzenleme:
0

07gizli_önemlilik

Üye
Kadın
Kusura bakmayın tel kapandı şarz bitti. Yani herhangi bi plan yapmadım evin büyük kızı olup sona kalınca büyük bişi istiycekler bizimkiler. Abartı bişi istemiyorum ama tadınıda çıkartmak isterim ve eşlik etcek insanında aynısını tatmasını isterim. Dedim ya bir çatı altında iki arkadaş gibi ama dışarıya evli gibi görüneceğiz. Evliliğin getirdiği çizgiye uyum sağlar ama kendi içimizde herkezin özel alanına saygı duyulmasını tercih ederim. Açık konuşmak gerekirse birliktelik olmayacak.

D

Doğan Elbistanlı

Üye
Erkek

Yaşınız kaç acaba ;)