• Dikkat: Bir yıldır ücretsiz olarak sürdürmeye çalıştığımız yayın hayatımıza son verme kararı aldık.. anlasmalievlilik.com alan adı satılıktır. (sıralama kaybı yaşamaması için site şimdilik açık kalacaktır) ilgilenen kişiler supermeydan(at)gmail.com mail adresi ile iletişime geçebilir
    HOŞÇAKALIN..!!!

Arıyor Kâğıt üzerinde anlaşmalı evlilik

• Başlatan Eylem
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 66
  • okunma 4K
  • Şehir etiketle
    ankara

Okunuyor :
Arıyor Kâğıt üzerinde anlaşmalı evlilik

E

Emre Deniz

Üye
Lgbti
Ne yazacağını bilemediğine göre kapasite yok belli:)

K

King07

Üye
Erkek
eylem sen goldsun ya şuan gold olmayan üyelere mesaj atabiliyormusun ki bence atılmaması lazım ama sanki *)) bilemedim şimdi

K

King07

Üye
Erkek
hee yok yaa at diye demetim ki ama buraya atmışssın zaten cvp :D sıkıntı yok yani tşk ederim bir aradıgımız kişiyi bulamadık dedim eylem hanım burdadir kesin onunla iki sohbet edelim :D

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
hee yok yaa at diye demetim ki ama buraya atmışssın zaten cvp :D sıkıntı yok yani tşk ederim bir aradıgımız kişiyi bulamadık dedim eylem hanım burdadir kesin onunla iki sohbet edelim :D
Burdan edebiliriz bence illa özel olması gerekmiyo 2 kişilik yerler beni daraltıyo zaten 😂😂

K

King07

Üye
Erkek
aynen bende onu diyorum zaten = )) burdanda sohbet edebiliriz sende aradıgın kişiyi bulamadın sanırım halen nedir bu ailelerden cektigimiz bizim yaa bırakın bizi kendimize kardeşim ne zaman istersek o zaman evleniriz demi ama ;)