Arıyor Kâğıt üzerinde anlaşmalı evlilik

• Başlatan Eylem
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 66
  • okunma 4K
  • Şehir etiketle
    ankara

Okunuyor :
Arıyor Kâğıt üzerinde anlaşmalı evlilik

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
aynen bende onu diyorum zaten = )) burdanda sohbet edebiliriz sende aradıgın kişiyi bulamadın sanırım halen nedir bu ailelerden cektigimiz bizim yaa bırakın bizi kendimize kardeşim ne zaman istersek o zaman evleniriz demi ama ;)
Dimi ama ne kadar ayıp 😅yaşın kaç evde kaldığımız için baskı kuruyo olmasınlar 🤭

K

King07

Üye
Erkek
yani oda var aslında tabii 32 yaşındayım bende ama olsun ben rahatim böyle ama benim farKlı nedenler var evlenmem icin evlenmeden vermeyiz sana diyor bizimkiler valla alacagımı alabilsem evlilik zerree umrumda deilde hatta böyle daha rahatim sanki ama yanlız olmaktanda sıkılıyor insan bee uzun bir süre sonra tek yaşanmıyor bu hayat zaten sevgiye şevkate hasret kalmış bi insanim

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
yani oda var aslında tabii 32 yaşındayım bende ama olsun ben rahatim böyle ama benim farKlı nedenler var evlenmem icin evlenmeden vermeyiz sana diyor bizimkiler valla alacagımı alabilsem evlilik zerree umrumda deilde hatta böyle daha rahatim sanki ama yanlız olmaktanda sıkılıyor insan bee uzun bir süre sonra tek yaşanmıyor bu hayat zaten sevgiye şevkate hasret kalmış bi insanim
Ailen seni resmen evlatlıktan red etmiş gelini evlat olarak alacaklar sanırım 🤭Hakkında hayırlısı neyse o olsun bulursun diyelim ozaman

K

King07

Üye
Erkek
aynen öyle eylem hanım valla dogru dedin hele annem gelini seversee var yaa off kii off diyorum yanii :D

K

King07

Üye
Erkek
eyw kankim iyi yapiyorsun valla bende selda hanımı bekliyorum işte bugün biliyorsun yarın mesayi var sabah ama bugün inat ettim bekleyecem kankimmm = ))

K

King07

Üye
Erkek
ahah dogru diyorsun almak lazım ama ben bitane almayacam 2 tane alacam ama kız gene gece gelir ki =)) gündüz giremiyorum diyor baksana yazık ama nasıl bi baski yapiyorsa ailesi artık

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
ahah dogru diyorsun almak lazım ama ben bitane almayacam 2 tane alacam ama kız gene gece gelir ki =)) gündüz giremiyorum diyor baksana yazık ama nasıl bi baski yapiyorsa ailesi artık
Süpriz yaparsın kanka okadar çok değil yani miras için değer 😅😂