Arıyor Kâğıt üzerinde anlaşmalı evlilik

• Başlatan Eylem
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 66
  • okunma 4K
  • Şehir etiketle
    ankara

Okunuyor :
Arıyor Kâğıt üzerinde anlaşmalı evlilik

K

King07

Üye
Erkek
Eylem kankim şimdi sen gold üyesin yaa sen bana msj atabiliyormusun mesela özelden ben sana atamıyormuyum pekii cünkü önce arkadaşi üye yapmıak istiyorumda yarın onun icin soruyorum

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
Eylem kankim şimdi sen gold üyesin yaa sen bana msj atabiliyormusun mesela özelden ben sana atamıyormuyum pekii cünkü önce arkadaşi üye yapmıak istiyorumda yarın onun icin soruyorum
Evet gold üyeler normal üyelere atabiliyo eğer gold üye msj atarsa sende cvp verebiliyosun kanka nerden konuştunuz ben az okudum haksızlık ama 😂😂😂

K

King07

Üye
Erkek
kankim yapma böyle şeyler senin bu siteyi sular seller gibi cözmen lazım hee iyi bari yarın seldaciğima süpriz yapayim o zaman =)) nikinde yazıştık dün selda2222 gir görürsün orada =) çokta güzel gecti valla formalite derken aradığım aşkı mı buldum ne yaptımmm bilemedim haa bu gecede uyku yokk bana gece uyanırım artık sabah yorucu oluyor ama olsun değer

Eylem

Eylem

Üye
Gold
Kadın
kankim yapma böyle şeyler senin bu siteyi sular seller gibi cözmen lazım hee iyi bari yarın seldaciğima süpriz yapayim o zaman =)) nikinde yazıştık dün selda2222 gir görürsün orada =) çokta güzel gecti valla formalite derken aradığım aşkı mı buldum ne yaptımmm bilemedim haa bu gecede uyku yokk bana gece uyanırım artık sabah yorucu oluyor ama olsun değer
Anlaşmalı derken gerçek evlenirsin belki kanka iyi iyi hayırlısı olsun 😂😂😂

K

King07

Üye
Erkek
aynen kankim yaa inş hakkımızda hayırlısı olsun valla zaten dedigim gibi sevgiye hasrete susamış bi insanim bana bunları versin yeterlii başka birşey istemem kendisinden ve elimden geldigince acayip mutlu ederim