Kagit uzerinde bir evlilik yapmak istiyorum

Okunuyor :
Kagit uzerinde bir evlilik yapmak istiyorum

mehmett1907

mehmett1907

Üye
Erkek
Evet ücretli olmuş. İstanbulluyum doğma büyüme, anne baba Niğde doğumlu anneanne tarafından Boşnaklık da var, siz nerelisiniz
Safranbolu memleketim.Yani detayları konuşmak istiyorum ama bu şekilde herkese açık olarak pek sağlıklı bulmuyorum.

S

Songl

Üye
Kadın
Safranbolu memleketim.Yani detayları konuşmak istiyorum ama bu şekilde herkese açık olarak pek sağlıklı bulmuyorum.
Evet bence de
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Nasıl olucak
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

xxxxxxx

Kanvegul

Kanvegul

Üye
Erkek
Kagit uzerinde bir evlilik yapmak istiyorum hic bir beklentisi olmayacak maddi menevi iyi bir arkadaş olarak ayni cati altinda aileye karsi hic bir durum belirtilmeyecek ailem icin yapamak istedigim bu evliligi devam ettirecek ciddi niyetli bir arkadas arıyorum...
Merhaba şartlarımiz uyuyor konuşmak isterim

E

ege

Üye
Erkek
Kagit uzerinde bir evlilik yapmak istiyorum hic bir beklentisi olmayacak maddi menevi iyi bir arkadaş olarak ayni cati altinda aileye karsi hic bir durum belirtilmeyecek ailem icin yapamak istedigim bu evliligi devam ettirecek ciddi niyetli bir arkadas arıyorum...
Merhaba ilan geçerlimi hala