• Dikkat: Bir yıldır ücretsiz olarak sürdürmeye çalıştığımız yayın hayatımıza son verme kararı aldık.. anlasmalievlilik.com alan adı satılıktır. (sıralama kaybı yaşamaması için site şimdilik açık kalacaktır) ilgilenen kişiler supermeydan(at)gmail.com mail adresi ile iletişime geçebilir
    HOŞÇAKALIN..!!!

karakteri düzgün erkek arkadaş arıyorum

Okunuyor :
karakteri düzgün erkek arkadaş arıyorum

banu07

banu07

Üye
Kadın
Merhabalar ben Banu, 29 yaşındayım. profil resmimden de göründüğü gibi kendine bakmayı seven bakımlı bir bayanım Calışmıyorum hayatım gezmek tozmak müzik dinlemek ve televizyonda dizi izlemekle geçiyor.. Yani genelde eğlenceli pozitif biriyim hayatın tadını çıkarmayı severim yani benimle arkadaş olacak erkeğinde bu düşüncede olmasını isterim. Yani cimri ve muhafazakar biri boşuna mesaj bırakmasın.. sarhoş olmadığı sürece alkol bile alabilir yeter ki karakteri düzgün biri olsun..

30 ile 40 yaş arasındaki erkekler yazın tanışalım... anlaşırız uyuşuruz ... hatta sonrasında buluşuruz belki...

Boy
170
Kilo
66
Eğitim
Lisans
Meslek
işsiz
Y

Yakamoz89

Üye
Erkek
Merhaba banu 07 Antalya kaşta yaşıyorum tanışmak istersen özele mesaj bırak lütfen tanışırız konuşuruz belkide buluşuruz ne dersin

Prens218

Prens218

Üye
Erkek
Canakkale tanismak istersen seni tanimak isterim lutfen benimle iletisime gec 30 yasindayim

Son düzenleme:
Mustafa4675

Mustafa4675

Üye
Erkek
parası olsun harcayalım arada takılalım bana maddi destek olsun ama çok da hayatıma karışmasın işime gelirse onun la gelmezse başkasıyla olurum ama adam biraz öküz olsun bolca paralı olsun demek istemiş beyler neyini anlamadınız