Kendimden yaşca büyük birini nasıl tavlarım?

• Başlatan Bayan gizli
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 8
  • okunma 581

Okunuyor :
Kendimden yaşca büyük birini nasıl tavlarım?

B

Bayan gizli

Ziyaretçi
Başka bir sitede daha sordum beni tatmin eden bir cevap alamadım..
18 yaş büyük biriyle ilişki olur mu... akşam kendi kendime denemeden bilemezsin dedim ve ne olursa olsun bu aşkı kazanmaya karar verdim aslında onun da bana ilgisi var ama yaş mevzusu onu geri çekiyor insanların tepkisi nasıl olur diye.. bu yaş mevzusu nasıl atlatılır ve onu nasıl tavlarım

Mustafa4675

Mustafa4675

Üye
Erkek
yaş olarak büyük birini tavlamak demiyelim ilğisini çekmek diyelim ki bu bence erkek yada kadın olsun kişiden kişiye değişir kendimden örnek vereyim kilolu bir bayan ki dünya güzelide olsa benim ilğimi dikkatimi çekmez hatta görünce yön bile değiştirrim kilo sorununu geçelim güzellik konusuna gelelim güzellik de göreceli bi kavramdır yani çok güzel olabilirsiniz ama onun gözünde çirkin olma ihtimaliniz de var kısacası ilği çekmek lazım ona uygun olan ne önce onu bilmeli ve onun kriterlerine göre hareket edilmeli aksi facia olur sizin açınızdan çok çok dikkatini cinsellik olarak çeker ve tek gecelik olur tabi istediğiniz buysa çok basit dişiliğinizi kullanıp tahrik edip tek gecelik ilişki yaşar bitirirsiniz bilmem anlatabildim mi

Mustafa4675

Mustafa4675

Üye
Erkek
yaş mevzusu teferruat kafaya takılacak bir şey değil insanlar ne der diye bakarsak kimse kimseyle olamaz kimse kimseye bakamaz sevği aşk önemli olan bunlar var mı olacak mı kesin konuşulamaz 18 yaş çok gibi görünüyor ama işte buna karar verecek olan siz ve o ben değilim yada bir başkası değil siz mutlu olacaksanız ilerisi için de ümit varsa bence yaş konusu gereksiz bir konu ama işte iki taraf da iyi ve kesin karar vermeli yoksa konu komşu neder el alem neder diye düşünmeyin size ne konu komşudan el alemden sizin yerinize onlarmı girecek yatağa yada onlarmı evlenecek bence sizin kararınız ve etrafında sayğı duyması lazım ha aksilik oldu yürüme di diyelim işte orada herkes laf sahibi olur ben demiştim demeye başlar bunları göze aldıysanız korkmayın devam edin

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
yaş olarak büyük birini tavlamak demiyelim ilğisini çekmek diyelim ki bu bence erkek yada kadın olsun kişiden kişiye değişir kendimden örnek vereyim kilolu bir bayan ki dünya güzelide olsa benim ilğimi dikkatimi çekmez hatta görünce yön bile değiştirrim kilo sorununu geçelim güzellik konusuna gelelim güzellik de göreceli bi kavramdır yani çok güzel olabilirsiniz ama onun gözünde çirkin olma ihtimaliniz de var kısacası ilği çekmek lazım ona uygun olan ne önce onu bilmeli ve onun kriterlerine göre hareket edilmeli aksi facia olur sizin açınızdan çok çok dikkatini cinsellik olarak çeker ve tek gecelik olur tabi istediğiniz buysa çok basit dişiliğinizi kullanıp tahrik edip tek gecelik ilişki yaşar bitirirsiniz bilmem anlatabildim mi
Helal olsun Mustafa4675 zahmet edip bu kadar uzun yazdın yaaa.. takdir ettim seni..
Burdaki üyeler iki kelime yorum yazmaktan eriniyorlar sanki parayla yazıyorlar...
Kızlar bu adamda iş var.. Umarım aradığını bulursun...

T

Trygide

Üye
Bence 18 yaş kafa yapısı nesil bakımından fazlasıyla fazla, olmamalı yani sonrasında çok pişman olursun, ama illa olmalı diyorsan adama zaten sana tapar 18 yaş küçük bir kız bulmuş bırakmaz yani