Kişisel detaylar bölümü güncelleme

• Başlatan ad@min
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 17
  • okunma 2K

Okunuyor :
Kişisel detaylar bölümü güncelleme

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Yeni özellikler ile sitemizi güncellemeye devam ediyoruz

1 : 30 günden bu yana cevap yazılmamış evlilik ilanlarının altında aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir uyarı çıkacaktır
eski-konu.png

2 : aşağıdaki resimde göreceğiniz gibi ikinci bir resim ekleme butonu ekledik

resim-yukle.png

Resim yukle butonu : imageshack gibi resim upload sitelerine resim yukler (bu butonu özel resimleriniz için kullanmayın çünkü hakla açıktır)
Dosya ekle butonu : resimlerinizi bizim sunucumuza yükler (tüm resim formatlarını desteklemez jpg,gif,png)

cruelking

cruelking

Yasaklı
Üye
İlanı açan şahıs aktif olmuyorsa rapor mu edilmeli?
Ben ilanı açtım ama 25. Gün altına yorum bırakılmış. Bir 30 gün daha mı beklenmeli.

cruelking

cruelking

Yasaklı
Üye
Bi konu daha var yani ciddi öneridir.
Ben ilanı açmışım altına yorum yapılmış. Yapılan yorumları sadece ilani açan ve adminler görebilme imkani var mi?

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
İlanı açan şahıs aktif olmuyorsa rapor mu edilmeli?
Ben ilanı açtım ama 25. Gün altına yorum bırakılmış. Bir 30 gün daha mı beklenmeli.
sizin ilanınız altta kalmış olabilir bende aşağıda resimde göreceğin üste çıkar (öne çıkar) butonunu kullanabilir ilanını günde bir kez en üste çıkarabilirsin bu şekilde cevap yazılma şansın artacaktır

one-cikar.jpg

cruelking

cruelking

Yasaklı
Üye
Yada görülebilir görülemez butonu mu eklense . Bana yorum yapan bir profile baskasi özelden ulaşır ve anlaşmamız bozulabilir

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Bi konu daha var yani ciddi öneridir.
Ben ilanı açmışım altına yorum yapılmış. Yapılan yorumları sadece ilani açan ve adminler görebilme imkani var mi?
İşte bunun için özel mesaj bölümü var.. maalesef ilana verilen cevaplar diğer uyelerede açıktır + işin doğrusu bu tip evlilik sitelerine üyelik çogunlukla ucretlidir biz ise site giderlerini yayınlanan reklamlardan karşılıyoruz onun için ilan ve ilanlara verilen cevaplar bizim için önemli... Üyelerimizin anlayışlı olacağını düşünüyorum...

S

Sarp Dede

Üye
Erkek
İşte bunun için özel mesaj bölümü var.. maalesef ilana verilen cevaplar diğer uyelerede açıktır + işin doğrusu bu tip evlilik sitelerine üyelik çogunlukla ucretlidir biz ise site giderlerini yayınlanan reklamlardan karşılıyoruz onun için ilan ve ilanlara verilen cevaplar bizim için önemli... Üyelerimizin anlayışlı olacağını düşünüyorum...
Burası kocaman bir site olacak emin olabilirsiniz...

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
evlenen arkadaşlarımız aşağıdaki resimde de göreceğiniz gibi duvardaki ilan konusunun üzerinde evlendi butonuna basarlarsa sevinirim
evlendim.jpg