Kocamı seviyorum ama cinsel kimya yok

• Başlatan ad@min
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 4
  • okunma 362

Okunuyor :
Kocamı seviyorum ama cinsel kimya yok

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
31 yaşındayım ve 8 yıldır kocamla birlikteyim, 4 yıldır da evliyim. Onunla tanıştığımda tanışmadan önce cinsellik konusunda çok az tecrübesi olan biriydim ve tutku ya da fiziksel kimya aramıyordum. Bana çok fazla istikrar ve güven sağlayan nazik, cömert ve sevgi dolu bir ortaklıktı benim aradığım, ve ben onunla hiçbir zaman cinsel ilişkiye girmedim. İş için yurt dışına seyahat ediyorum ve geçen yıl birkaç ay süren bir meslektaşımla ilişkiye başladım. Bu o zamandan beri bitti ama kendimi huzursuz ve doymamış hissediyorum. Kocamın birçok yönden harika olduğunu bildiğim için kendimi çok kötü hissediyorum ama tutkulu bir cinsel ilişki için de sabırsızlanıyorum. Kocam benim için çok değerli ama ben cinsel yaşamlarımızda aynı şekilde hissedemiyorum. Çocuğumuz yok. Ayrılmam veya kalmam konusunda bir karar vermem gerektiğini düşünüyorum bunun için acı çekiyorum ve kendimi tamamen kötü hissediyorum...

İşte büyük soru geliyor:))

Cinsellik olmadan evlilik yürür mü?

K

King07

Üye
Erkek
Adama acıdım bende şimdi bak o kadar iyi diyorsun ama adamı aldatıyorsun belki adam seni aldatmıyordur bile yazık cidden yol yakınken kocanın yanına dön bence sorunlarını onunla cözmeni tavsiye ederim sende onu egitirsin olmadı bazı konularda =))

Kanvegul

Kanvegul

Üye
Erkek
Yürüyebilir miki bilemedim belki cinsellik olmayınca kıskançlık şüpheler tripler vs belki olmaz diye düşünüyorum.