Koronavirüs laboratuvarda üretilen biyolojik silah mı?

Okunuyor :
Koronavirüs laboratuvarda üretilen biyolojik silah mı?

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Çinli ve ABD’li yetkililerden bazıları uzun süredir koronavirüsle ilgili birbirini suçluyor..
Koronavirüs laboratuvarda mı üretildi ya da biyolojik silah mı?

Teorilerin bir köşesinde ABD’li yetkililer yer alıyor. Örneğin Senatör Tom Cotton, 30 Ocak tarihli Twitter paylaşımında, Çin’in koronavirüsün de yer aldığı en ölümcül patejonlerin çalışıldığı süper laboratuvarları olduğunu iddia ediyor.
22 Şubat’ta New York Post için görüş yazısı yazan yazar Steve Mosher de “Çin’in masalına inanmayın: Koronavirüs laboratuvardan sızmış olabilir” başlığıyla benzer iddiaları dile getiriyor.
Çinli yetkililer de benzer iddialarda bulunuyor. Ancak bu iddialara göre virüsü üreten ABD, onu Çin’de serbest bıraktı.

Çin Dışişleri Bakanlığı Bilgi Departmanı Sözcüsü Zhao Lijian, 12 Mart’ta attığı tweetlerde virüsün ABD menşeili olabileceğini iddia ediyor ve, “Salgını Vuhan’a getiren ABD ordusu olabilir” diyor.
Corona Virüsünü Önceden Bilen 2018 ABD Yapımlı Filim

2018 yılında çevrilen My Secret Terrius, dizisinin 1.sezon ,10. bölüme gidin ve 53. dakikaya dikkat edin

2018 yılında yayınlanan bir Güney Kore dizisinin 10. bölümünde günümüzde yaşanan ve binlerce kişinin canına mal olan koronavirüs salgınının bilinen tüm belirtilerini anlattığı sahne, sosyal medyada gündem konusu oldu.

SİZCE BU DÜNYADA NELER OLUYOR?

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Yavuz Dizdar O Belgeyi Açıkladı, Korona Virüsünün Planlı Olduğunun Kanıtı

Yagmur

Yagmur

Üye
Biyolojik silah çinliler yaptı gibi geliyo ben çok sıkıldım millete sarıyorum valla 😂😂

E

esin3535

Üye
Kadın
biyolojik silah olabilir ama çin de organize akıl unsurlarinin bir oyuncusu sadece

E

esin3535

Üye
Kadın
dünya nüfusunu 500 milyoja düşürmek,ekonomik dengeleri değiştirmek, savaşları ıstedikleri sekle dönüştürmek şeklinde komplo teorileri de var elbette