Lezbiyen / Biseksüel Kızlarla Evlenilir { 25 - 35 Arası}

payitaht108

payitaht108

Üye
Erkek
Yaşı olgun ve yirmi beş üzeri olursa iyi olur birisi ile anlaşmalı evlenmek istiyorum, ( 25-30 ARASI OLURSA ÇOK İYİ OLUR, 30 ÜZERİ DE OLABİLİR) 40 Yaş ve Üzeri yazmasın

Ben uzun süre evli kalma taraftarıyım kısa zamanda boşanmak istemiyorum, Ama durum ve şartları konuşuruz, Karşı tarafın beklentisine göre kısa vadeli de olabilir

Kadınlığınıza has muhabbet ve şefkatinizi beklerim, uzun süreli dost ve arkadaş kalırız, Boşansak ayrılsak bile görüşmeyi sürdürmek ve muhabbet edip bir araya geleceğim arkadaşım olarak kalmanızı isterim, Aynı evi paylaşacağımız dışarıya evli gibi gözükeceğimiz, birbirimizin hayatına müdahele etmeyeceğimiz bir evlilik düşünüyorum

Cinsel tercihleri farklı, baskı gören birileri varsa anlaşmalı olarak evlenebilirim, tercihim karşı tarafın Biseksüel olması yönünde

romantik anlamda olsun cinsel anlamda olsun birbirimizi de memnun edersek, iyi anlaşırsak güzel iki dost oluruz

Ben kendim gerçek anlamda çok yakışıklı kendine bakmasını iyi bilen,Atletik, boylu poslu etkileyici ve özgüvenli ve atılgan bir delikanlıyım, genç kızlar hemen beğenip etkileniyorlar benden genellikle Ve yaşımdan 5-6 yaş büyük gösteriyorum gören kimse yaşımı dışarıdan anlamaz, karakter olarak da öyle olgunum, kolay fark etmezler yaşımı

Gizlilik içerisinde de olabilir, Ailelerin gerçek sancağı şekilde de anlaşmalı resmi nikahlada olur, imam nikahı ile de, Sadece imam nikahı olursa da olur, Nikah düğün vb beklentilere göre konuşulur

Şehir konusunda uyum sağlayabilirim, yine konuşur kararlaştırırız, işim ve maddi imkanım var, çok aşırı zengin değilim farklı beklentileri karşılamam ama ev geçindirir temel ihtiyaçları halledebiliriz

Şartlarım bunlar kabul eden 25 - 35 arası kadınlar yazabilirler, iletişime geçebilirler benimle anlaşmalı evlenerek sahip çıkarım Yardımcı olurum

Boy
190
Kilo
87
Eğitim
Lisans
Meslek
ticaret
Son düzenleme:
payitaht108

payitaht108

Üye
Erkek
Aştım üstad çok sağol durum çok sıkıntılı benim o yüzden sizin konuyu baltaladım biraz kusura bakmayın :(
Yok yok estağfurullah, Bende inşallah anlaşmalı evlenmeyi düşünüyorum, bakalım birisi var beklentilerimi karşılayan uygun birisini buldum olcak gibi konuşuyoruz haydi hayırlısı dua eder dua beklerim...