LGBT gay bir bireyim Aile ve cevre baskısı sebebi bir lezbiyen ya da homofobik olmayan kadın ile anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum

• Başlatan Passive
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 6
  • okunma 237

Okunuyor :
LGBT gay bir bireyim Aile ve cevre baskısı sebebi bir lezbiyen ya da homofobik olmayan kadın ile anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum

P

Passive

Üye
Erkek
LGBT gay bir bireyim Aile ve cevre baskısı sebebi bir lezbiyen bir kadın ya da homofobik olmayan bir kadın ile anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum . üniversite mezunu iyi bir kariyere sahibim maddi bir beklentim yok .

Boy
178
Kilo
75
Eğitim
Lisans
Meslek
serbest
C

Cnsn07

Üye
Kadın
LGBT gay bir bireyim Aile ve cevre baskısı sebebi bir lezbiyen bir kadın ya da homofobik olmayan bir kadın ile anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum . üniversite mezunu iyi bir kariyere sahibim maddi bir beklentim yok .
Merhaba bende kamuda çalısıyorum öğretmenim 30 yasındayım. Antalyada yasıyorum. Eşcinselim. Detayları konuşalım isterseniz

E

ecemege

Üye
Kadın
şehir neresi özelden ulasirmisiniz