Mantık evliliği çocuk isteyen dilediği zaman ayrılabilir

Mavimsi

Mavimsi

Üye
Kadın
Mantık evliliği yapmayı düşünüyorum ben kamu kurumunda mühendisim daha önce evlilik falan yapmadım bu arada yaşımdan daha genç gösteriyorum bakımı severim kendime de bakarım (28-30 gibi ) bu şekilde düşünen kişiler lütfen profilimi inceleyip o şekilde dönüş yaparsa memnun olurum kamu kurumunda çalışmalı İstanbul da ikamet etmeli,lisans mezunu olmalı bakımlı ve maddi beklentim yok maddi beklentisi de olmayan vs dilediği zaman ayrılabiliriz zorluk çıkarmam çocuk konusunda dilediği zaman görebilir sorun çıkarmam….

Boy
160
Kilo
55
Eğitim
Lisans
Meslek
memur
Son düzenleme:
Antibiyotik*

Antibiyotik*

Üye
Erkek
bende kamuda calısıyorum sende benim gibi cocukları seviyorsun sanırım ama şehirler uymadı eger iskenderuna gelirim dersen tanışalım burda evlerim ve arabam var rahat bir hayat yaşiyorum cok şükür

MrAkman

MrAkman

Üye
Erkek
Mantık evliliği yapmayı düşünüyorum tabi içinde duygusallıkta olmalı ben kamu kurumunda mühendisim bu şekilde düşünen kişiler lütfen profilimi inceleyip o şekilde dönüş yaparsa memnun olurum kamu kurumunda çalışmalı İstanbul da ikamet etmeli,lisans mezunu olmalı bakımlı ve ciddi düşünen,maddi beklentim yok maddi beklentisi de olmayan vs….birbirimizin zamanını çalmayalım lütfen
Ben Yaştan Kaybediyorum Sanırım =)

Mert34

Mert34

Üye
Erkek
Mantık evliliği yapmayı düşünüyorum tabi içinde duygusallıkta olmalı ben kamu kurumunda mühendisim daha önce evlilik falan yapmadım bu şekilde düşünen kişiler lütfen profilimi inceleyip o şekilde dönüş yaparsa memnun olurum kamu kurumunda çalışmalı İstanbul da ikamet etmeli,lisans mezunu olmalı bakımlı ve ciddi düşünen,maddi beklentim yok maddi beklentisi de olmayan vs….birbirimizin zamanını çalmayalım lütfen
Cinsellik ve duygusallık bekliyorsunuz o zaman.

A

Atesbora

Üye
Erkek
Mantık evliliği yapmayı düşünüyorum ben kamu kurumunda mühendisim daha önce evlilik falan yapmadım bu arada yaşımdan daha genç gösteriyorum bakımı severim kendime de bakarım (28-30 gibi ) bu şekilde düşünen kişiler lütfen profilimi inceleyip o şekilde dönüş yaparsa memnun olurum kamu kurumunda çalışmalı İstanbul da ikamet etmeli,lisans mezunu olmalı bakımlı ve ciddi düşünen,maddi beklentim yok maddi beklentisi de olmayan vs….birbirimizin zamanını çalmayalım lütfen
Aartlaeiniz uygun istabulda yaşıyorum özelinize yazdım