Mantık evliliği düşünüyorum

mehmett1907

mehmett1907

Üye
Erkek
Merhaba.36 yaşındayım,bi kamu kurumunda mühendis olarak çalışıyorum.Çocuk sahibi olmak isteyen ya da mantık evliliği yapmayı düşünen biriyle evlilik düşünüyorum.İlk şartım üniversite mezunu olması.Çalıştığım yerde yaşama zorunluluğum yok,Farklı bir şehirde de yaşayabilirim.Lütfen üniversite mezunu olmayan,sorunlu aile yapısına sahip olanlar dönüş yapmazsa sevinirim.

Boy
174
Kilo
75
Eğitim
Lisans, Doktora
Meslek
memur, ticaret
L

Leyla

Üye
Kadın
Çalışan bir kadınım.maddi beklentim yok.Çocuk düşünmüyorum aile baskısı yüzünden evlenmek istiyorum tabi anlaşırsak durumum değişebilir.Sizin diğer şartlarınız nelerdir?

Kuzzi

Kuzzi

Üye
Kadın
Merhaba.36 yaşındayım,bi kamu kurumunda mühendis olarak çalışıyorum.Çocuk sahibi olmak isteyen ya da mantık evliliği yapmayı düşünen biriyle evlilik düşünüyorum.İlk şartım üniversite mezunu olması.Çalıştığım yerde yaşama zorunluluğum yok,Farklı bir şehirde de yaşayabilirim.Lütfen üniversite mezunu olmayan,sorunlu aile yapısına sahip olanlar dönüş yapmazsa sevinirim.
Tanışabiliriz
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Tabi ki,kriterleriniz nedir? ve biraz kendinizden bahseder misiniz?
Yüksek lisans mezunuyum saygıya konuşmaya oturup kalkmaya maddi duruma çok dikkat ediyorum. Kendini yetiştirmiş her türlü ortamda beni taşıyabilecek Biri olmalı. Zamanında çok sevdim ama kısmet olmadı. O yüzden anlaşmalı evlilik düşünüp karşılıklı saygı içerisinde çocuk sahibi olmak istiyorum.

Son düzenleme:
Y

Yanki31

Yasaklı
Üye
Erkek
Merhaba arkadaşlar hatayda ikamet ediyorum kamu kurumunda memurum ben de mantık evliliği düşünüyorum hali vakti yerinde biyiyin maddi bir beklentim yok benim gibi çalışan ve maddi bir beklentisi olmayan bir bayanla mantık evliliği düşünüyorum çocuk konusu karşılıklı anlaşılabilirse şartlarda neden olmasın

S

Sinemmmmm

Üye
Merhaba arkadaşlar hatayda ikamet ediyorum kamu kurumunda memurum ben de mantık evliliği düşünüyorum hali vakti yerinde biyiyin maddi bir beklentim yok benim gibi çalışan ve maddi bir beklentisi olmayan bir bayanla mantık evliliği düşünüyorum çocuk konusu karşılıklı anlaşılabilirse şartlarda neden olmasın
Enteresan bir yazı gerçek bir evlilik istiyosunuz ama maddi beklenti olmadan benim bildiğim evlenen insanlarin herşeyi ortak olur ben bu kafalari çözemedim bide anlaşabilirlerse çocuk olabilirmiş ayni kafadan birini bulsan bile bu kafayla o çocuğu nasil yetiştireceksiniz lütfen biraz gerćekci olun daha düzgün kendinizi tanitin ve sevmediğiniz biriyle sirf bana uyuyo diye evlenmeyin