Mantık evliliği düşünüyorum

• Başlatan mehmett1907
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 18
  • okunma 893
S

Sinemmmmm

Üye
Merhaba arkadaşlar hatayda ikamet ediyorum kamu kurumunda memurum ben de mantık evliliği düşünüyorum hali vakti yerinde biyiyin maddi bir beklentim yok benim gibi çalışan ve maddi bir beklentisi olmayan bir bayanla mantık evliliği düşünüyorum çocuk konusu karşılıklı anlaşılabilirse şartlarda neden olmasın
Enteresan bir yazı gerçek bir evlilik istiyosunuz ama maddi beklenti olmadan benim bildiğim evlenen insanlarin herşeyi ortak olur ben bu kafalari çözemedim bide anlaşabilirlerse çocuk olabilirmiş ayni kafadan birini bulsan bile bu kafayla o çocuğu nasil yetiştireceksiniz lütfen biraz gerćekci olun daha düzgün kendinizi tanitin ve sevmediğiniz biriyle sirf bana uyuyo diye evlenmeyin

Y

Yanki31

Yasaklı
Üye
Erkek
Enteresan bir yazı gerçek bir evlilik istiyosunuz ama maddi beklenti olmadan benim bildiğim evlenen insanlarin herşeyi ortak olur ben bu kafalari çözemedim bide anlaşabilirlerse çocuk olabilirmiş ayni kafadan birini bulsan bile bu kafayla o çocuğu nasil yetiştireceksiniz lütfen biraz gerćekci olun daha düzgün kendinizi tanitin ve sevmediğiniz biriyle sirf bana uyuyo diye evlenmeyin
Tabiki de ortak olacak herşey ben aksini iddia etmedim hanfendi çocuk noktasında da ortak noktalar bulunur asgari müştereklerde anlaşılırsa olur.

Carl

Carl

Üye
Merhaba.36 yaşındayım,bi kamu kurumunda mühendis olarak çalışıyorum.Çocuk sahibi olmak isteyen ya da mantık evliliği yapmayı düşünen biriyle evlilik düşünüyorum.İlk şartım üniversite mezunu olması.Çalıştığım yerde yaşama zorunluluğum yok,Farklı bir şehirde de yaşayabilirim.Lütfen üniversite mezunu olmayan,sorunlu aile yapısına sahip olanlar dönüş yapmazsa sevinirim.
Umarım aradıgınızı bulursunuz

Ece

Ece

Üye
Kadın
Yorum yapmak İçin yazıyorum

Çağla

Çağla

Üye
Kadın
Merhaba.36 yaşındayım,bi kamu kurumunda mühendis olarak çalışıyorum.Çocuk sahibi olmak isteyen ya da mantık evliliği yapmayı düşünen biriyle evlilik düşünüyorum.İlk şartım üniversite mezunu olması.Çalıştığım yerde yaşama zorunluluğum yok,Farklı bir şehirde de yaşayabilirim.Lütfen üniversite mezunu olmayan,sorunlu aile yapısına sahip olanlar dönüş yapmazsa sevinirim.
Tanışabiliriz

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Mesaj sayısını doldurmak için nokta virgül yazarak boş yorum yazıyorsun... ne o paraylamı yorum yazıyorsun? Biz diğer uyelere özel mesaj göndemen için para istemiyoruz ama senden...
Git nereden evlenirsen evlen senin gibi uyeler lazım değil bu siteye
ATILDIN...