Mantık evliliği düşünüyorum

Y

Yanki31

Yasaklı
Üye
Erkek
Enteresan bir yazı gerçek bir evlilik istiyosunuz ama maddi beklenti olmadan benim bildiğim evlenen insanlarin herşeyi ortak olur ben bu kafalari çözemedim bide anlaşabilirlerse çocuk olabilirmiş ayni kafadan birini bulsan bile bu kafayla o çocuğu nasil yetiştireceksiniz lütfen biraz gerćekci olun daha düzgün kendinizi tanitin ve sevmediğiniz biriyle sirf bana uyuyo diye evlenmeyin
Tabiki de ortak olacak herşey ben aksini iddia etmedim hanfendi çocuk noktasında da ortak noktalar bulunur asgari müştereklerde anlaşılırsa olur.

Carl

Carl

Üye
Erkek
Merhaba.36 yaşındayım,bi kamu kurumunda mühendis olarak çalışıyorum.Çocuk sahibi olmak isteyen ya da mantık evliliği yapmayı düşünen biriyle evlilik düşünüyorum.İlk şartım üniversite mezunu olması.Çalıştığım yerde yaşama zorunluluğum yok,Farklı bir şehirde de yaşayabilirim.Lütfen üniversite mezunu olmayan,sorunlu aile yapısına sahip olanlar dönüş yapmazsa sevinirim.
Umarım aradıgınızı bulursunuz

Ece

Ece

Üye
Kadın
Enteresan bir yazı gerçek bir evlilik istiyosunuz ama maddi beklenti olmadan benim bildiğim evlenen insanlarin herşeyi ortak olur ben bu kafalari çözemedim bide anlaşabilirlerse çocuk olabilirmiş ayni kafadan birini bulsan bile bu kafayla o çocuğu nasil yetiştireceksiniz lütfen biraz gerćekci olun daha düzgün kendinizi tanitin ve sevmediğiniz biriyle sirf bana uyuyo diye evlenmeyin
Yorum yapmak İçin yazıyorum

Ç

Çağla

Üye
Kadın
Merhaba.36 yaşındayım,bi kamu kurumunda mühendis olarak çalışıyorum.Çocuk sahibi olmak isteyen ya da mantık evliliği yapmayı düşünen biriyle evlilik düşünüyorum.İlk şartım üniversite mezunu olması.Çalıştığım yerde yaşama zorunluluğum yok,Farklı bir şehirde de yaşayabilirim.Lütfen üniversite mezunu olmayan,sorunlu aile yapısına sahip olanlar dönüş yapmazsa sevinirim.
Tanışabiliriz

ella

ella

Üye
Kadın
Hello. I am 36 years old, I work as an engineer in a public institution. I am thinking of marrying someone who wants to have children or is considering marriage. My first condition is to be a university graduate. I do not have to live where I work. I would be happy if those with family structure do not return.
Hello dear, it is a great honor for me to come across your profile here. I am looking for a very passionate, honest, caring, reliable and loving man who can fill my heart with Love and confidence. Could you please write to me (ellawilliams902@gmail.com) for more promotion?
ellawilliams902@gmail.com