Merhaba arkadaşlar aile baskısı gören Gay arkadaşlarım anlaşmalı olarak evlenme talebiniz varsa ulaşabilir misiniz ?

M

Mert_istanbul

Üye
Erkek
yaşı sorun etmezseniz 40 yaşındayım ama olduğumdan oldukça genç gösteriyorum.. çevremde evlenmeme yönelik bir baskı yok gay de değilim sadece evlenmek istemiyorum.. peki burada ne arıyorsun derseniz.. sadece kağıt üstünde evli olmam gerekiyor.. kağıt üstünde kaldığı sürece kafana göre takılabilirsin. Aile ziyaretleri de yaparız ya da gelen olursa ağırlarız.. hatta ara ara aileni telefonla arayıp hal hatır bile sorabilirim.. benim kimsem yok senin için kolay olacaktır :)

EYLÜL97

EYLÜL97

Üye
Kadın
yaşı sorun etmezseniz 40 yaşındayım ama olduğumdan oldukça genç gösteriyorum.. çevremde evlenmeme yönelik bir baskı yok gay de değilim sadece evlenmek istemiyorum.. peki burada ne arıyorsun derseniz.. sadece kağıt üstünde evli olmam gerekiyor.. kağıt üstünde kaldığı sürece kafana göre takılabilirsin. Aile ziyaretleri de yaparız ya da gelen olursa ağırlarız.. hatta ara ara aileni telefonla arayıp hal hatır bile sorabilirim.. benim kimsem yok senin için kolay olacaktır :)
Özelden yazar mısın Mert

O

Ogun36

Üye
Erkek
İstanbul’da yaşıyorum 28 yaşındayım çevre ve aile yüzünden evlenmek zorunda kalan cinsel tercihini özgürce yaşamak isteyen Arkadaşlar yazarsa çok sevinirim. Aramızda bir protokol imzalayarak aile ve çevreye mutlu bir aile mutlu bir evlilik göstermek istiyorum. Buna uygun olanlar yazarsa çok sevinirim. Dip not: Hetero görünümlü olması şart maalesef aileye karşı yoksa herkese saygı duyuyorum
Gay değilim ama uygunsa özelden konusablirmyz sırf aile baskısından 3.5 ay evli kalmak istiyorum sonrasında bosunicaz tabiki nikahsız daolur

Antibiyotik*

Antibiyotik*

Üye
Erkek
Şehir dışinta yaşamak istermisin eylül bu arada maddi durumum.güclüďür seni rahat ettirrim ve gay degilim yanliz bu hayati dolu dolu yaşamayi seviyorum gel beraber gezelim her yerii