Merhaba Bayan Arkadaşlar Formalite Evlilik ariyorum Dipnot ^^Maddi YardımLıdır^^

Antibiyotik*

Antibiyotik*

Üye
Erkek
Merhaba bayan arkadaşlar Aile baskından sıkıldıgımdan dolayı Formalite Evlilik ariyorum kendi yaşantıma Kavuşabilmek icin Özgürlügüme düşkün bi insanim her hafta sonu arabama Atlar gezerim şehir şehir Fark etmez canım nereye gitmek isterse oraya gidiyorum Hatta Evlendigim Zaman Arabamın Arkadasına bir Karavan almayi da düşünüyorum gittigim yerlerde Daha rahat edebilmek icin bu Kişi neden yanımda sen olmayasin demi ama Allah'a Şükür Maddi Gücüm yerinde Kendime ve bana gelecek kişiye cok rahat bakabilirim Hayatını benimle Dolu Dolu Yaşamak istemezmisin ve bizimkilerden Alacagim bir Takim maddi yardımlarda var onlarıda Kaptırmak istermiyorum Kardeşlerime onun icin birazda Formalite Evlilik işine girmek istiyorum bakarsınız anlaşırız uzun vadelide düşünürüz o anki kafamıza Göre Değişir ama Şundan eminim ki beni tanıdıkca Bana baglacaksın Kopmak istemeyeceksin bununda Garantisini veriyorum Size Ve Son olarak Bana Gelecek Kişinin hayvan sevgiside oldumu Tatından yenmez haa ben her zaman şuna inanmişimtir Hayvan sevgisi olan bir insanin Vicdani her zaman Temiz olur aynı benim gibiii

Boy
1.77
Kilo
85
Eğitim
Önlisans
Meslek
memur