Merhabalar. Hayat arkadaşım olacak bir hanımefendi arıyorum.

mike.locke

mike.locke

Üye
Lgbti
Merhaba arkadaşlar, 26 yaşındayım. (Erkeğim) Yüksek lisans mezunuyum. Okumasını, gezmeyi, araştırmayı seven biriyim. Küçük yaştan beri her girdiğim ortamda kibarlığımla beyefendi biri olarak tabir edildim ( ben içimden hep hanımefendi olarak değiştirdim ). Maalesef küçük yaşta bir erkeğin yaşayabileceği en zor şeyleri yaşadım ve mücade ettim. Çok acılar çektim. Son 2 ilişkimde bu yaşadıklarımı anlattım ve LGBT yönelimimi açıkladım maalesef sonucum hüsran oldu. Artık yoruldum. Güzel bir işim ve kendi etrafımda dönen sosyal çevrem var. Gizli trans kadınım :/ :&

Asla bir hanımefendiye cinsel obje olarak bakmadım. Hayat arkadaşı arıyorum. Beni anlayacak bana saygı duyacak ve bana ayak uydurabilecek... Biseksüel olması benim için daha iyi olur. Oran ver deseler %25 erkeğim %75 kadınım. .. Çok büyük cinsel beklentim yok. Önemli olan konuşup anlaşmamız....

Mutluluklar dilerim.

Boy
181
Kilo
95
Eğitim
Lisans
Meslek
memur
Son düzenleme:
Gentleman

Gentleman

Üye
Erkek
Böyle naif insanları görmek beni mutlu ediyor. Derdini öyküleme yaparak o kadar güzel anlatmış ki keşke birşeyler daha yazıp konuyu uzatmış olsa istedim. Şansın açık olsun..

Gentleman

Gentleman

Üye
Erkek
Bir de öneri olarak; evlilik halinde yaşamak istediğin veya yaşayabileceğin bölgeleri yazarsan hedefe giden yola daha çabuk ulaşabileceğin kanısındayım.