Neden herkes eşcinsel bireylerle evlenmek istiyotlar, Özellikle Eşcinsel olmayanlar??

payitaht108

payitaht108

Üye
Erkek
Ben anlaşmalı evlilik için kime yazdıysam hrp ya lezbiyen yada kendisi eşcinsel olmasa da gay birisi ile evlrnmek isteyen kişiler çıkıyorlar

Kibirle kendimi beğenerek yazmıyorum ama ortalama üstü yakışıklı kendine bakan, etkileyici, özgüvenli, uzun boylu ve fit birisiyim, ama kızlar neden ısrarla gay arıyorlar onu da hiç anlamadım, Erkeklerin Cinsellik beklentisi olmasın diye herhalde, yada bu konuda baskı göreceklerini düşündükleri içindr olabilir diye düşünüyorum, Aslında bu meseleyi de fazla abartıyor insanlar yani iki taraf birbirini sever ve zamanla isterse olur, Ama onun dışında samimi muhabbet ve hürmet bir sevgi ve bağ gerçekten önemli diye düşünüyorum zira sadece kağıtta bir evliliği kim ister bilemem en azından ben istemezdim...

Boy
190
Kilo
95
Eğitim
Önlisans
Meslek
ticaret, serbest
omerfcelik

omerfcelik

Üye
Erkek
Kimse kimseye güvenmiyor çünkü ya da şu kafada olanlar olabilir. Ateşle barut yan yana durmaz vs vs gibi ama bence bu düşünce tamamen saçmalık. Kendini bilen adam asla şartların dışına çıkmaz..

payitaht108

payitaht108

Üye
Erkek
Bu insanlar neden bu kadar narsist o da garip ya, ee sen beklenti içindesin birisi sana yardımcı olacakta sen ne muhabbetini arkadaşlığını vereceksin nede karşı tarafa değer vereceksin, insan yerine bile koyma imzayı at geç işin görülsün gerçekten garip, sonra kimse aradığını bulamıyor
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Hadi karşı taraf eşcinselse cinsellik istemeyebilir bunu anlarım gayet normal çünkü bu ben heteroseksüel bir bireyken birinin beni gelipte bir geyle sevişmeye zorlaması gibi empati yapıyorum da
Normaş yönelimleri olan birisi de neden karşı tarafa cinselliğini vermez, yada onu geçtim neden arkadaş olmak istemez insan gibi bile konuşmaz bunlarda ayro ilginç soru işaretleri elbette herşey cinsel yaşam yada birlikte duygusal romantik bir bağ değil ama snaki herkes kendi işi çözülsün sonra defolsun gitsin karşı taraf der gibi

YalnizAdam

YalnizAdam

Üye
Erkek
Simdi bende imzayı at geç modundayim. 😁😁 Cinsel ve duygusal bir bağ için evlensem anlaşmalı niye evleneyim ? 😁😁 Cinsellik devreye girerse bosanirken sıkıntı olur. Daha önce evlendim biliyorum. 3 yıl surdu benim bosanmam. Sırf eziyet

payitaht108

payitaht108

Üye
Erkek
Simdi bende imzayı at geç modundayim. 😁😁 Cinsel ve duygusal bir bağ için evlensem anlaşmalı niye evleneyim ? 😁😁 Cinsellik devreye girerse bosanirken sıkıntı olur. Daha önce evlendim biliyorum. 3 yıl surdu benim bosanmam. Sırf eziyet
Aslında genel çerçevede düşününce çocuk yoksa erkek açısından cinsellik problem değil, hatta hem birşeyler yaşayacağı birisi ile evli kalmayı bir çok erkek isteyebilir, gayet normal 😁

Kadın belki cinsel anlamda bir bağ opmasın isteyebilir, sonuçta iki taraf çocuk da istemeyebilir bunlar anlaşılıp kendisini bilen insanlar kendilerine hakim olarak bu arzularını bastırır hatta ayrı evlerde yaşayabilirler, Ama gelgelelim birisi ile evleniyorsun aöa ona ne bir muhabbetin olacak nede arkadaşlığın, garip yani iki yabancı gibisin hiç bir ortak paylaşımın yok, bu kadar mı duygusuz bu insanlar bee 😁

YalnizAdam

YalnizAdam

Üye
Erkek
Benim durumum o kadar karışık ki 😂😂 hem bir cinsel bağ olmasın hem de çocuğum olsun istiyorum. Bu durumu 1 yildir araştırıyorum. Anlaşmalı evlilik olmadan bu is olmuyor :)su konuda katılıyorum. Benim sürecim en az 5 yıl sürmesi gerekiyor. 5 yıl ayni evde put gibi durulmaz.