Ön sayfada değişiklikler

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Merhaba
Arkadaşlar sitemiz ziyaretçilerinin %70 mobil (yani cep telefonu) kullanıcılarından oluşuyor bizde hem daha basit ve işlevsel olabilmesi hemde sayfanın daha hızlı yüklenebilmesi için sitede bazı değişiklikler yaparak Anasayfayı duvar katogorilerinden ayırıp sadeleştirdik

Anasayfa da üyelerimize tüm yeni ilan ve konuları değilde sadece takip ettiği ilanları göstererek üyenin ilgi alanına girip takip ettiği ilanlara daha rahat ulaşabilmesini sağladık (son yazılan ilanlara yeni yazılar butonu ile yine ulaşabileceksiniz.. )

takip ettiğiniz başlıkların gösterilmesi şekil 1
onsayfa-vidget-1.jpg

Hiç bir konu ve ilanı takip etmeyen üyelerimiz Anasayfa'yı alttaki resim-2 deki gibi boş görebilirler
onsayfa-vidget-2.jpg

Son olarak her ilanın sağ üstündeki takip et butonu ile ilginizi çeken başlığı takip etmenizi öneriyorum
takip-et.jpg

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
evet 3 sayfadan ibaret görünüyor mesajlar,tamamını nasıl görebilirim
3 sayadan ibaret derken? anasayfada takip ettiğiniz konular ve yorum yazdığınız konular listelenir onun içindir ki ilginizi çeken konuları takip etmeniz önemlidir

Tum mesajları görebilmeniz için katogori bolumune gidin o katogoriye ait tum konu başlıkları listelenecektir

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Hocam asağıdaki iletişim linkinden şikayetini gönderebilirsin
veya uyenin rahatsız oldugun herhangi bir mesajını rapor edebilirsin

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Admin sanadami özelden mesaj yazamıyoruz şikayet edeceğim biri var
Hocam şikayetini inceledim Bu arkadaş seni rahatsız etmek için premium uye oldu yoksa? Ne güzel kızlar tarafından rahatsız ediliyorsun:))

Şaka bir yana bu çift uyelik sorununa da çare bulacağım Yakında tc kimlik doğrulaması sistemini getiriyorum siteye..