Öncelikli olarak Lgbti bireyleri.

tolstoi

tolstoi

Üye
Kadın
Merhaba arkadaşlar. 24 yaşındayım. Lisans mezunuyum fakat çalışmıyorum. Maddi olarak bir problemim yok. Ailem ile yaşıyorum. Anlaşmalı olarak evlilik yapmak istememin nedeni, aile içerisinde istediğim gibi olamıyorum. Ayrıca okul için yurt dışına gitmek ve orada yaşamak istiyorum. Düğün sevmiyorum fakat büyük ihtimalle yapılacak. Alınan altınlar ile yurt dışına çıkılabilir diye düşünüyorum. Yasal olarak evli olup olmamak umrumda değil. Ama yurt dışında belirli maddi gelir sağlamadan yolları ayırmak doğru olmayacaktır. Özellikle gay arkadaşlar ulaşırsa sevinirim. Yaş aralığı ise 23-30’u geçmesin.
Kendimden biraz bahsetmek istiyorum. Eğlenceliyimdir, ortama hemen uyum sağlarım. Karşımdaki kişinin benimle aynı düşünce de olmasına çok önem veririm. Çok duygusal değilimdir. Daha çok mantığımla hareket ederim. Farklı yerleri gezip görmeyi severim. Mobil ve bilgisayar oyunları oynuyorum. Özellikle bilgisayar oyunu oynaması tercihimdir çünkü yanında rahat edebileceğim birini istiyorum.

Yaptığımız doğru mu, güvenilir mi bir fikrim yok. Ama karşımdaki aynı düşüncedeyse benimle ilgili bir sorunu olmasın.

Yaş (Age)
24
Boy (size)
158
Kilo (weight)
57
Eğitim (education)
  1. Lisans
Meslek (Job)
  1. işsiz
Son düzenleme: