• TÜRKİYE'NİN EVLİLİK TOPLULUĞU...
    Klasik evlilik sitelerinden farklıyız...
    - Evlenmek isteyenler...
    - Evliliklerinde sorun yaşayanlar...
    - Yalnız olanlar, Arkadaş arayanlar...
    - Aşk meşk eğlence arayanlar...
    > Sizde ücretsiz üye olarak aramıza katılın.

Özel mesaj bölümü kısıtlanmıştır

• Başlatan ad@min
  • Başlangıç tarihi
  • mesaj 5
  • okunma 160

Okunuyor :
Özel mesaj bölümü kısıtlanmıştır

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Arkadaşlar özel mesaj bolumunde kısıtlama getirdik. Bu tarihten sonra duvar bölümünde 5 mesaj veya yorumu olmayanlar özel mesaj atamayacak , gelen özel mesajları okuyamayacak.. (profillere yazılan mesajlar sayıya dahil değildir)

1- Duvarda Aşağıda bulunan katogorilere yazılan ilan ve yorumlar sadece üyelere açık olup ziyaretçiler profil resim ve mesajlarınızı göremeyeceklerdir.
  1. Evlenmek istiyorum
  2. Anlaşmalı evlilik
  3. Yurt dışında yaşamak için evlilik
  4. Suriyeli kızlar ile evlilik
  5. Arkadaş arıyorum
  6. İslami evlilik

2- Duvar'da Adres ve telefon bilgilerini vermenizi (biz tavsiye etmiyoruz) verirseniz de bu tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. çünkü verilen bilgileri sonradan silme şansınız yoktur.. bu tip kişisel bilgileri profilinize ekleyin ve profil gizlilik ayarlarını da RSM1 de olduğu gibi ayarlayın.

3- Yeni üye olacaklara default profil ayarları aşağıdaki gibi ayarlanmıştır , sizde gizliliğinizi korumanız açısından profil gizlilik ayarlarını aşağıdaki gibi yapmanız tavsiye ediyoruz.

RSM:1
konusma-ayarlari.jpg

Ayarları yukarıdaki gibi yaparsanız takip etmediğiniz üyeler profilinize giremez. kişisel bilgilerinizi göremez..

T

Toprak HANZADE

Yasaklı
Üye
Erkek
Bence bu hiç iyi bisi olmadı. Özel diye birsey kalmadı. Birine mesaj yazmak istesek herkesin ortasında yazmak zorunda kalacağız. O kişiye yazdığımız özel şey herkes tarafından okunacak. Ayrıca özel mesaj neden şikayet ediliyor anlamadım. Bi terbiyesizlik bi saygısızlık yapılıyorsa özelden size şikayet ediliyor sizde gerekeni yapıyorsunuz zaten. Çözümü bu olmamalıydı. Dağdan ayı gelip tarlaya zarar veriyorsa dağı komple yakmaya gerek yok sadece ayıyı halledelim. Tesekkürler...

N

Nilay

Üye
Kadın
Karışık geldi site biraz duvar bölümü nere ben yazdım kaç kere
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Böyle önlem jhic mantıklı gelmedi sapıklık yapanları özelden size bildirmek ve sisin gerekeni ona yapmaniz daha mantıklı admin

Şimdi mesajlara ulaşmak için 40 ayrı şeyle uğraşıyorum

Zaten siteye yeni üyeler için olabildiğince gereksiz karmasalarla dolu basitleştirilebiirdi zorlamak yerine

Uygunsuz davrananlari da çıkarırsınız olur biter di

Yagmur

Yagmur

Üye
Kadın
👍👍

Iyi olmuş msjların kapalı olması

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Konu açmak veya Yorum yapmak için üye olmalısınız

üye olursanız diğer üyelere özel mesaj gönderebilirsiniz

Üye ol

ücretsiz üye olarak evlilik topluluğumuza katılabilirsiniz.

Giriş yap

Üyeliğiniz varsa lütfen giriş yapın

Üst Alt