Romantik bir gece geçirmek için ne yapmalıyım?

ad@min

ad@min

Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkek
Şehir
İstanbul
Sevgilinizle beraber harika bir gece geçirmek kim istemez? İşte Romantik Bir Gece İçin harika öneriler...

Bir ilişkiyi canlı tutabilmek çok önemlidir. Günümüzde özellikle çalışan çiftlerin baş başa kalma şansları pek olmadığı için arada bir ufak suprizlerle kaybolan heyecanı yeniden canlandırmak mümkün.

Romantik Bir Gece İçin Hazır mısınız?
Sevgiliniz ya da eşinizle romantik bir gece geçirmek elinizde. Ancak ne yapacağını bilemeyenler için önerileri araştırıp derledik. Unutmayın romantik akşamlar ilişkinizi daha ilginç ve heyecanlı yapar.

1. Birlikte yemek pişirin
En sevdiğiniz yemeği birlikte pişirin. Göreceksiniz çok eğlenceli olacak. Birlikte hazırlayacağınız yemeği sonra mum ışığı ve romantik müzik eşliğinde yiyebilirsiniz. Yemeği yakarsanız da hiç üzülmeyin. Buna karşı da bir B planınız olsun ve dışarıdan yemek söyleyin. Yemeğinizi yerken yemeği nasıl yaktığınızı konuşup güleceksiniz.

2. Birlikte banyo yapın.
Küveti sıcak suyla doldurun ve birkaç damla rahatlatıcı aromaterapi yağlarından damlatın. Bahçenizde gül yapraklarınız varsa suya atabilirsiniz. Sıcak su da romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

3. Okumayı seviyorsanız birlikte bir kitap ya da roman okuyun.
Birbirinize kitaptan pasajlar okuyun. Bu pasajları her zaman ciddi bir ifadeyle okumanız zor olacak ve çok eğlenceli zaman geçireceksiniz.

4. Pahalı bir otelden rezervasyon yaptırın.
Eğer harcayacak paranız varsa, beş yıldızlı bir otelden yer ayırtın. Otelin şık restoranında romantik bir yemek yiyin. Masaj yaptırın ve lüks çarşaflarda, yumuşak yatakta birlikte uyuyun. Pahalıya mal olabilir fakat buna değer.

5. Kıyıda kalmış ufak ancak güvenilir bir otelde birlikte bir gece geçirin.
Biraz korkutucu gelse de korku sizi daha romantik yapacak ve birbirinize yaklaştıracak. 6. Kumsalda yürüyün.
En romantik filmlerin en etkileyici sahneleri kumsalda el ele yürüyüş yapıldığı bölümdür. Bu bir göl kenarı da olabilir. Birlikte yürürken havadan sudan konuşun ve kumlarda birlikte yuvarlanın. Eğer hava yeterince sıcaksa gece yüzmeye gidin ancak dikkatli olun. Kumsal gerçekten çok romantik olabilir

7. Dans etmeye gidin.
Ufak ve romantik bir gece kulübüne giderek sabaha kadar zaman geçirin. Bütün gün sarmaş dolaş olmanızı sağlayacak daha romantik bir şey yoktur.

8. Yeni bir şeyler deneyin
Romantizmin güzelliği macerayla iç içe olmasındandır aslında. Romantik bir akşam için daha önce birlikte hiç yapmadığınız bir şeyler yapın. Seçtiğiniz bir kasabada herhangi bir restorana gidin. Daha önce yapmadığınız veya yapmayacağınız bir şey yapın.

9. Yıldızları izleyin.
Eğer balkonunuz, terasınız varsa birlikte uzanıp yıldızları izleyin. Yakınlarda teleskop varsa daha iyi olabilir.

10. Sarılarak Uyuyun
Keyifli bir gecenin sonunda mutlaka sarılarak uyuyun. Sabah uyandığınızda negatif enerjinizden kurtulup yeni başlayan günde daha samimi bir ilişkiniz olacağına hiç şüpheniz olmasın.
 

Ekli dosyalar

  • romantik-gece.jpg
    romantik-gece.jpg
    22.7 KB · okunma: 697

Benzer konular...

Üst