Arıyor Sadece kağıt üzerinde evlilik istiyorum.

Okunuyor :
Arıyor Sadece kağıt üzerinde evlilik istiyorum.

M

Muhammet

Üye
Erkek
Yabancıyım (Türkmenistan). 2 senedir istanbulda yaşıyorum, 5 sene Rusya’da üniversite mezunuyum. Memlekete dönmeme hiç bi sebebim yok, zaten beni orada bekleyen de yok, yetimhanede büyüdüm. O yüzden Türkiye’de kalmaya karar verdim. Yaşım 30 ama göstermiyorum. Başlığa Sadece kağıt üzerinde yazdım ama gerçekten aşık olursaK ciddi evlenmeye hazırım, istiyorum bile, sevinirim hatta. Ama sizin aile durumunuzdan dolayı eş aday arıyorsanız ben her türlü hazırım. Maddi durumumdan şikayetçi değilim, çok şükür hem işim var hem de YouTube kanalım bana fazlasıyla yetiyor
(Hiç evlenmedim)

Boy
173
Kilo
70
Eğitim
Lisans
Meslek
işçi
Son düzenleme:
K

Kahverengi37

Üye
Kadın
Yabancıyım (Türkmenistan). 2 senedir istanbulda yaşıyorum, 5 sene Rusya’da üniversite mezunuyum. Memlekete dönmeme hiç bi sebebim yok, zaten beni orada bekleyen de yok. O yüzden Türkiye’de kalmaya karar verdim. Sadece kağıt üzerinde yazdım başlığa ama gerçekten aşık olursak ciddi evlenmeye hazırım, istiyorum bile, sevinirim hatta. Ama sizin aile durumunuzdan dolayı eş aday arıyorsanız ben her türlü hazırım. Maddi durumumdan şikayetçi değilim, çok şükür hem işim var hem de YouTube kanalım bana fazlasıyla yetiyor (Hiç evlenmedim)
Yabancıyım (Türkmenistan). 2 senedir istanbulda yaşıyorum, 5 sene Rusya’da üniversite mezunuyum. Memlekete dönmeme hiç bi sebebim yok, zaten beni orada bekleyen de yok. O yüzden Türkiye’de kalmaya karar verdim. Sadece kağıt üzerinde yazdım başlığa ama gerçekten aşık olursak ciddi evlenmeye hazırım, istiyorum bile, sevinirim hatta. Ama sizin aile durumunuzdan dolayı eş aday arıyorsanız ben her türlü hazırım. Maddi durumumdan şikayetçi değilim, çok şükür hem işim var hem de YouTube kanalım bana fazlasıyla yetiyor (Hiç evlenmedim)

H

Hale023

Üye
Kadın
Yabancıyım (Türkmenistan). 2 senedir istanbulda yaşıyorum, 5 sene Rusya’da üniversite mezunuyum. Memlekete dönmeme hiç bi sebebim yok, zaten beni orada bekleyen de yok, yetimhanede büyüdüm. O yüzden Türkiye’de kalmaya karar verdim. Yaşım 30 ama göstermiyorum. Başlığa Sadece kağıt üzerinde yazdım ama gerçekten aşık olursaK ciddi evlenmeye hazırım, istiyorum bile, sevinirim hatta. Türkiyede evlenmek, düğün vs çok ciddi para ile dönüyor. Ama sizin aile durumunuzdan dolayı eş aday arıyorsanız ben her türlü hazırım. Maddi durumumdan şikayetçi değilim, çok şükür hem işim var hem de YouTube kanalım bana fazlasıyla yetiyor
(Hiç evlenmedim)
Görüşelim